Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Krzysiek2k22


Krzysiek2k22

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Krzysiek2k22
Nick Administratora, który banował: Zeltraz
Kiedy to się stało?: 16.06.2022 20:33
Opis sytuacji: Grałem i dostałem bana za oszustko podczas hanlu. Nie wiem skąd i za co... Bana dostałem odrazu potym jak wystawiłem diax kilof 5/3/3/1 na licytacje za 95k z nazwa nadana przezemnie, żeby łatwiej wyszukac go w skrzyne. Namte tak to Super kilof ❤️. Nie sadze zeby nametag miał coś do tego bo chyba każdy może nazwać sobie kilof jak mu sie podoba. Jakoś ostatnio tez kupiłem złoty kilof z nametagem Super kilof na licytacji i tamten nie dostał bana. Jakos dla mnie to nie jest powod do bana za oszustko bo chyba każdy umie czytać co za enchant jest na danym kilofie... 
Screen bana: Dołaczam w zalączniku

Bez tytułu.jpg

Edytowane przez jipsyy
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak jakby XD. Nazwałeś kilof diax "Super Kilof", więc czego się spodziewałeś? To jest takie samo jakbyś nazwał zwykły klucz "klucz do magicznej skrzynki". Masz nauczkę na przyszłość żulisu ❤️. Jest to oszukiwanie nowych graczy😉, może już doświadczony gracz się nie nabierze, ale nowi gracze będą się na to nabierać. A co do tego:

14 minut temu, Krzysiek2k22 napisał:

Jakoś ostatnio tez kupiłem złoty kilof z nametagem Super kilof na licytacji i tamten nie dostał bana.

Widzisz dałeś się nabrać komuś, ale to nie znaczy, że ty też musisz tak robić. Nie dostał bana, bo może nie było administracji? Może nikt z nich nie zauważył, że jest oszustwo na licytacji, a jak żadne z tych rzeczy, to było porobić ss'y i zgłosić później do administracji 😉. I nikt nie będzie słuchać twojego zdania, że twoim zdaniem nie jest to oszustwo, było od zawsze i będzie, nic tego nie zmieni, a szczególnie jakiś random.

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Krzysiek2k22 napisał:

Grałem i dostałem bana za oszustko podczas hanlu. Nie wiem skąd i za co... Bana dostałem odrazu potym jak wystawiłem diax kilof 5/3/3/1 na licytacje za 95k z nazwa nadana przezemnie, żeby łatwiej wyszukac go w skrzyne. Namte tak to Super kilof

Nie wiem czy wiesz, ale sam sobie już wyjaśniłeś w tych dwóch linijkach za co dostałeś bana. Za oszustwo podczas handlu. Natomiast, jeżeli widzisz, że ktoś wystawia item na licytację ze zmienioną nazwą, to powinieneś go zgłosić. 

 

Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Nie można nazywać kilofu diamentowego super kilof i wystawiać go na licytacje. Powód jest jasny, na naszym serwerze istnieje cenny item jakim jest "Super Kilof" 6/3/3, który jest sporo warty. Kara została nadana poprawnie, odwołanie odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...