Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

BlueasRode


SuchyKlusek

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: SuchyKlusek
Nick osoby oskarżonej: BlueasRode
Miejsce wydarzenia: Serwer minecraft
Data i godzina wydarzenia: 16.06.2022 okolo 10:50-11:10
Opis sytuacji: To tak, owy gracz pisal na czacie ,,do kogo moge tpa" zgodzilem sie zeby sie do mnie tepnal bo czemu by nie, chlop zaczyna na fly'u latac mając range gracza. zdziwilem sie i bedac jednoczesnie na tsie z caspem smialem sie z Blueasa i poprosilem caspa zeby wbil na minecrafta i polatal ze mną i wpatrywaniu na niego co zrobi, chlop niejednokrotnie napisal mi ze chcialby bana i ze czeka na niego od miesiaca, rowniez probowal mi wsadzic to ze napisalem do niego z reklamą na msg, co oczywiscie nie mialo miejsca xDD.

 

 

https://youtu.be/XfQeRA-jwjU - Tu link do filmiku generalnei bo nie moge inaczej wstawic XD

Dowody:

Bez tytułu.png

 

Edytowane przez jipsyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja bardzo śmieszna a zarazem dziwna gość chce dostać bana a , później chce zgłosić kogoś innego. Jestem na neutral z przewagą, aby BlureasRode dostał bana.

 

 ---

Pozdrawiam xStell

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za banem dla BlueAsRode, ale też za banem dla SuchyKlusek, ponieważ na podanym ss'ie widać jak piszesz nazwę serwera, który istnieje. Napisałeś na msg do gracza nazwę innego serwer, a wiedz, że administracja ma do tego logi, więc wszystko sprawdzą. Więc za zbanowaniem obydwóch graczy. 

  • Dislike 1
  • Thinking 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wygląda tak, że BlueasRode dostał 3 dni temu bana za cheaty na 10dni, a wiadomość SuchegoKluska z reklamą jest podrobiona, ponieważ sprawdziliśmy to w logach serwera i takiej wiadomości nigdy nie było i SuchyKlusek jest niewinny.

 

Skargę akceptuję.

  • Like 1

 

120939505_388695128820850_7762642661662048347_n.png

 

 

Lewaki (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...