Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

_Eria

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: _Eria
Nick Administratora, który banował: Zabsong
Długość bana: 10dni
Kiedy to się stało?: 13.06.222, po 22:00
Opis sytuacji: Po turnieju pvp zostałam sprawdzona przez Zabsonga, po kilku minutach sprawdzania zauważył, że mam teksturepack, który pokazuje durability zbroji. Nie wiem, jak kilka razy sprawdzałam regulamin to nidgdzie nie zauważyłam mowy o tym, że pokazywanie zniszczenia zbroji jest zabronione. Jak zapytałam zabsonga "gdzie to jest napisane" to powiedział cos w stylu "nie ma, ale ogolnie jest zabronione". Jeszcze lepsze jest to, że moja działka v2 na którą zbierałam kilka nocy, jest usunięta za taki "cheat", który na pewno przyczynił się to zdobycia v2, nie wspominając już o wykluczenia z eventu.

Zastanawia mnie jeszcze to, skąd miałabym wiedzieć, że takie cos jest zabronione skoro nigdzie nie jest to napisane.

Jest mi po prostu przykro.


image.thumb.png.16aa666bf8c87fac4d0dbc059f1009ee.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sama administracja i gracze wiedzą, Eria jest dość nowym graczem na serwerze, nie wie wszystkiego. Nie ma takiego czegoś w niedozwolonych modyfikacjach, więc prawidłowo bana nie powinno być, bo w końcu skąd miała się domyśleć? Wróżka przyszła i jej powiedziała?

Jestem za oddaniem wszystkiego graczowi, jak i za unbanem, myślę, że z działką V2 nie ryzykowała by banem, jeszcze nie przyznając się. Plus wpisać ją od nowa do eventu, ponieważ jest to niesprawiedliwe, że jeden gracz jest lepszy i zostaje zbanowany za coś o czym nie miał pojęcia.  Niech administracja doda w niedozwolonych modyfikacjach, że nie można takiego czegoś mieć, a nie będą zdarzały się takie sytuacje jak ta. 

  • Superka 1
  • Nie ośmieszaj się 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

   Podczas sprawdzania została stwierdzona obecność TXT pozwalających zobaczyć zużycie zbroi u przeciwnika, za co wydałem karę zgodnie z regulaminem i taryfikatorem. Tak jak już @Less_Than3udokumentował ss to, że danej modyfikacji nie ma na liście niedozwolonych modyfikacji nie oznacza , że jest ona dozwolona. 

   Jeżeli jakaś modyfikacja budzi wątpliwości gracza, zawsze może się on spytać administracji czy jest ona dozwolona. Powtórzę tutaj regułę starą i znaną jak świat "nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania", jednakowoż podczas sprawdzania nie zostały przeze mnie znalezione inne modyfikacje pozwalające na uzyskanie nieuczciwej przewagi, a fakt zdobycia skasowanej już działki v2  nie jest związany z posiadanym Texture Packiem.  

    Przez posiadanie i używanie samego txt kara została wydana poprawnie.

Edytowane przez zabsong
  • Superka 1

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Kara została wydana prawidłowo, wszystko co daje ci znaczącą przewagę nad przeciwnikiem jest niedozwolone. 

 

Odwołanie odrzucam.

  • Superka 2
  • Nie ośmieszaj się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

  • Superka 2
  • Wrr 1
  • Nie ośmieszaj się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...