Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

xNowaczek


xNoowaczek
Wiadomość dodana przez jipsyy,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

Podał bym SS ale jestem na fonku i nwm jak to zrobić mogę komuś na pv wysłać

 

Nick xNowaczek administrator sprawdzający Zabsong  powód szczerze mówił mi że by przymkną oko ale powiedział że zaduzo mam na kompie i dal mi bana. Zabsong był wyrozumiały ale i tak się muszę odwołać.bana dostałem po przmiani3 kont Microsoft a zeczy które tam się znajdowały były z 2021r. Myślę że gdybym używał i miał pojęcie że posiadam je na onedrive mojego ojca to bym je usuną ten rok temu. Oczekuję nawet nie odblokowania jedynie przywrócenia działki i skrócenia blokady. Rozumiem że jest ban za samo posiadanie ale było to w takim miejscu że to niemożliwe. Na następny raz proszę udoskonalić antyheata ponieważ wyskakiwałem na nim za NIC usunelem już wszystko co miałem. Z resztą mój onedrive do jakiegoś czasu był nie uzywany przezemnie bo były tan zeczy mojego ojca i matki. Jak mówiłem moje prośby to skrócenie bana i przywrócenie działki. Pozdrawiam xNowaczek

Edytowane przez jipsyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za unbanem

Ponieważ jak cheaty były z 2021r to nie powinny być one brane pod uwagę, i tez nie powinny być one brane pod uwagę z powodu na zmienę konta minecrosoft przez administratora. Jak na zalogowanym koncie minecrosoft nie było cheatów to nie powinno być bana!!!

  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

    Jako, że zostałem wywołany do tablicy już śpieszę z odpowiedziami i wyjaśnieniem. 

    Otóż wspominane modyfikacje miały związek z 2021 rokiem, ale była to data ich powstania. W historii pobieranych plików była adnotacja o pobranym przez Ciebie x-rayu z 22 kwietnia 2022 roku. Dodatkowo znalazłem u Ciebie cały folder wypełniony niedozwolonymi modyfikacjami . Większość plików z tego folderu związana była z dniem 1 maja 2022 , czyli prawdopodobnie z dniem w którym robiony był przez Ciebie/któregoś z członków rodziny backup czyli przemiana którą opisujesz. Dodatkowo niektóre modyfikacje pokazywały że  są aktywne nawet w trakcie sprawdzania image.png.38f5c0a2752a999a3991e97b4c836de4.png

    Możliwe, że data ostatniego używania (pliki nie były przeze mnie  otwierane) wynika  z kontroli rodzicielskiej na jakim znajdowało się to założone konto lub ze zwykłego błędu w systemie ale pewności takiej nie mam. Dodam także , że wszystkie podejrzane i niedozwolone  pliki nie znajdowały się w głównym folderze mc tylko były na oddzielnym dysku . Dlatego też  w obliczu posiadania przez Ciebie znacznej liczby (około 20 plików) niedozwolonych modyfikacji (co samo w sobie jest powodem do wydania bana), oraz braku pewności na temat czasu ich ostatniego używania zdecydowałem się wydać blokadę związaną z posiadaniem niedozwolonych modyfikacji. Dlatego jestem też za odrzuceniem odwołania i podtrzymaniem kary.

Na Twoją obronę może świadczyć fakt, że sama procedura sprawdzania przebiegała bezproblemowo, a także to. iż w samym głównym folderze MC  nie zostały przeze mnie znalezione żadne ślady posiadania czy używania niedozwolonych modyfikacji (co jednak nie świadczy o tym że nie mogłeś ich używać korzystając z innego folderu), dlatego też decyzję o odwołaniu pozostawiam w rękach osoby odpowiedzialnej za rozpatrzenie odwołania.

Edytowane przez zabsong
  • Like 2

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za UnBanem ponieważ:

1.Owe modyfikacje były nie w głównym folderze MC.(Znajdowały się na innym dysku).

2.Data ostatniego używania mogła ulec zmianie podczas przemiany kont.

3.Z komputera korzystały tez inne osoby.

A więc po podaniu tylu powodów jestem jeszcze bardziej za UnBanem przywróceniem działki

 

---  

Pozdrawiam xStell

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
Cytat

Jako, że zostałem wywołany do tablicy już śpieszę z odpowiedziami i wyjaśnieniem. 

    Otóż wspominane modyfikacje miały związek z 2021 rokiem, ale była to data ich powstania. W historii pobieranych plików była adnotacja o pobranym przez Ciebie x-rayu z 22 kwietnia 2022 roku. Dodatkowo znalazłem u Ciebie cały folder wypełniony niedozwolonymi modyfikacjami . Większość plików z tego folderu związana była z dniem 1 maja 2022 , czyli prawdopodobnie z dniem w którym robiony był przez Ciebie/któregoś z członków rodziny backup czyli przemiana którą opisujesz. Dodatkowo niektóre modyfikacje pokazywały że  są aktywne nawet w trakcie sprawdzania image.png.38f5c0a2752a999a3991e97b4c836de4.png

    Możliwe, że data ostatniego używania (pliki nie były przeze mnie  otwierane) wynika  z kontroli rodzicielskiej na jakim znajdowało się to założone konto lub ze zwykłego błędu w systemie ale pewności takiej nie mam. Dodam także , że wszystkie podejrzane i niedozwolone  pliki nie znajdowały się w głównym folderze mc tylko były na oddzielnym dysku . Dlatego też  w obliczu posiadania przez Ciebie znacznej liczby (około 20 plików) niedozwolonych modyfikacji (co samo w sobie jest powodem do wydania bana), oraz braku pewności na temat czasu ich ostatniego używania zdecydowałem się wydać blokadę związaną z posiadaniem niedozwolonych modyfikacji. Dlatego jestem też za odrzuceniem odwołania i podtrzymaniem kary.

Na Twoją obronę może świadczyć fakt, że sama procedura sprawdzania przebiegała bezproblemowo, a także to. iż w samym głównym folderze MC  nie zostały przeze mnie znalezione żadne ślady posiadania czy używania niedozwolonych modyfikacji (co jednak nie świadczy o tym że nie mogłeś ich używać korzystając z innego folderu), dlatego też decyzję o odwołaniu pozostawiam w rękach osoby odpowiedzialnej za rozpatrzenie odwołania.

 

 

Wyżej zostało wszystko wyjaśnione, odwołanie odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...