Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Klimak
Wiadomość dodana przez Marcinek,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Klimak
Nick Administratora, który banował: Daxim_
Kiedy to się stało?: 04.06.2022 
Opis sytuacji: Dostałem bana za multikonto, do czego się przyznaje, wbilem na serwer z innego nicku, po czym nick zmienilem na swój jakby główny, wbilem na serwer, zalogowalem się i zacząłem grać, po czym dostałem bana, jeżeli była by opcja to prosiłbym o odbanowanie mojego konta (Klimak), bo jest to moje główne konto, a tamto (Klmk) było mulciakiem.
Screen bana: 

ban.PNG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się zastanowiłem i przeczytałem jeszcze raz twoje odwołanie. Otóż dostałeś bana za mk, ale nie "Klmk" tylko "Fox_Rock". Zrobiłeś to mk lub znów administracja banuje za niczyje Mk.. Ale też napisałeś, że konto "Klmk" i "Klimak"to obydwa twoje konta. Więc ban słuszny 

5 minut temu, Klimak napisał:

Rzeczywiście, dobry powód na perma bez możliwości zdjęcia 

A co do tego. Dostałeś perma za mk, możesz grać na serwerze, ale z konta "Klmk" było myśleć zanim zacząłeś grać na innym nicku😉

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Klimak napisał:

Na obu nickach mam bana, więc nie zagram ani na jednym ani na drugim 

W takim razie ze swojej strony nic nie mogę dodać. Trzeba poczekać aż jakiś administrator rozpatrzy odwołanie. 

Edytowane przez dominik585

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To odrazu mogę zapewnić że nie współdziele z nikim swojego IP. Tak jak pisałem wyżej, Klmk to był 1 nick na którym wszedłem na serwer, po czym zmieniłem na Klimak na którym grałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...