Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Scam (Do oskara ADMINA


michal91231
Wiadomość dodana przez Zeltraz,

Otrzymujesz ostrzeżenie 20% za spam postami i wątkami.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: ...michal91231 (mam bana do jutra 
Nick osoby oskarżonej: ...milena_ps4
Miejsce wydarzenia: ...moja działka
Data i godzina wydarzenia: ... - pd ostatnie dni maja/czerwiec
Opis sytuacji: ...dzisiaj zevqos na discorda wysłał mi zdj mojej działki przed i teraz , diamenty 8x(BLOKÓW) znikły i moje podpisy!! zbierałem je tydzień !!! Oskar ma logi kto postawił tabliczke na działce więc pewnie ma kto zniszczył bloki z mojej działki i kto na niej był! to nie jest przypadek ze milena_ps4 ze mną zerwała i zabrała podpisy i diamenty gdy mam bana , Albo zemsta albo zwyczajna kradzież. Sprawdcie logi z mojej działki błagam ja to zbierałem ponad tydzień , jak oskar ADMIN to czyta to prosze sprawdz logi  :((( prosze 

Dowody:image.thumb.png.2d1d84abdc69f00f51ee4581ae5e09ae.pngimage.thumb.png.ded7b1051a7b08ccf418a5448fd7a5e5.pngimage.thumb.png.8802a9926f37d55d152fe902db86a2f4.pngimage.thumb.png.8cf61ac6ea5c2660c97a850e4f15f70d.png

  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź się ogarnij świnio. Nie masz dowodów na to, że ktoś ci coś ukradł, to, że ktoś ci wyśle zdjęcie twojej działki przed i po nic nie znaczy. Zbierz KONKRETNE dowody na winę gracza, który ci coś ukradł, a otrzyma on karę i oczywiście ty odzyskasz swoje diamenty. A zeltraz i Oskar robią ważniejsze rzeczy niż szukanie dowodów na jakiegoś gracza za ciebie 😉.

 

 

Oczywiście do odrzucenia i może jakiś ban dla randoma na forum, bo zamęczy wszystkich.

  • Superka 1
  • Wrr 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, dominik585 napisał:

Weź się ogarnij świnio. Nie masz dowodów na to, że ktoś ci coś ukradł, to, że ktoś ci wyśle zdjęcie twojej działki przed i po nic nie znaczy. Zbierz KONKRETNE dowody na winę gracza, który ci coś ukradł, a otrzyma on karę i oczywiście ty odzyskasz swoje diamenty. A zeltraz i Oskar robią ważniejsze rzeczy niż szukanie dowodów na jakiegoś gracza za ciebie 😉.

 

 

Oczywiście do odrzucenia i może jakiś ban dla randoma na forum, bo zamęczy wszystkich.

Po 1 nie gadam do ciebie tylko chce z adminem po 2 chcesz być adminem a od świn wyzywasz 

  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, michal91231 napisał:

Po 1 nie gadam do ciebie tylko chce z adminem

Administracja dała ci już dwie odpowiedzi, były takie same. Znajdź dowody na to, że ktoś ci coś ukradł, potem pisz skargę, bo bez dowodów to tylko pomarzyć sobie możesz🙂.

 

26 minut temu, michal91231 napisał:

po 2 chcesz być adminem a od świn wyzywasz 

Nigdzie nie napisałem, że chce być adminem XD. Widać, że życia nie ogarniasz. Nie wiem czy wiesz, ale od tego jest forum, żeby gracze mogli się wypowiadać na różne tematy😉. I nic się nie stanie administratorowi jak napisze do kogoś, że jest świnią🙂

 

Do odrzucenia

Edytowane przez dominik585

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dalszym ciągu nie zostały załączone sensowne DOWODY. Dodatkowo z racji, że piszesz już trzecią identyczną skargę po odrzuceniu poprzednich dwóch, nakładam na ciebie karne % za spam postami i wątkami na forum.

Skargę odrzucam.

  • Like 1

 

120939505_388695128820850_7762642661662048347_n.png

 

 

Lewaki (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...