Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Skarga (SCAM) UPDATE


michal91231

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: ...michal91231 (tymczasowy 3 dniowy ban)
Nick osoby oskarżonej: ...milena_ps4 (była dziewczyna)
Miejsce wydarzenia: ...działka michal91231
Data i godzina wydarzenia: ...prawdopodobnie 1czerwiec lub marzec 31/30
Opis sytuacji: ...Myślałem ze zevqos zabrał diamenty ale nie on mówił ze to milena zabrała za to ze serce było krzywe a kilof nie z netherytu , dajcie moje diamenty albo ją upomnijcie bo ona mi ich nie odda,
Dowody:image.thumb.png.c264b897637de34f0e22c74063214b1b.png

  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, michal91231 napisał:

Twój nick: ...michal91231 (tymczasowy 3 dniowy ban)
Nick osoby oskarżonej: ...milena_ps4 (była dziewczyna)
Miejsce wydarzenia: ...działka michal91231
Data i godzina wydarzenia: ...prawdopodobnie 1czerwiec lub marzec 31/30
Opis sytuacji: ...Myślałem ze zevqos zabrał diamenty ale nie on mówił ze to milena zabrała za to ze serce było krzywe a kilof nie z netherytu , dajcie moje diamenty albo ją upomnijcie bo ona mi ich nie odda,
Dowody:image.thumb.png.c264b897637de34f0e22c74063214b1b.png

3 diamenty zabrał zevqos (Pozwoliłem) a reszte ukradła milena (Prawdopodobnie zemsta (długa historia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do odrzucenia 
Nie ma dowodów, że gracz zabrał jakiekolwiek itemy. Kolega napisał ci, że jakaś dziewczyna zabrała ci diamenty XD. Kto wie, może specjalnie umówiliście się żeby tak napisał? Chociaż słowa jakiegoś randoma nic tutaj nie pomogą 😕. Nie płacz o jakieś diamenty, czas który poświeciłeś na pocenie się pisząc tą skargę, miałbyś już kilka razy więcej. I nie dziwię się, że była dziewczyna, histeryzujesz chłopie 😉.

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma dowodów na winę twojej byłej dziewczyny, żadnych screenów, ani logów. Wiadomość od twojego kolegi niestety dowodem nie jest.

Następnym razem przygotuj dowody, jeśli chcesz, aby skarga została akceptowana.

Skargę oczywiście odrzucam. 

 

 

sheeesh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...