Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

IzITotson


IzITotson_król

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: IzITotson
Nick Administratora, który banował: Zabsong
Kiedy to się stało?: okolo 20
Opis sytuacji: Stałem na rusztowaniu i oglądałem YouTube na innej zakładce, zabsong oznaczał mnie na chacie ale ja tego nie słyszałem ponieważ miałem głośno YouTube a cicho grę. Po chwili zmieniłem zakładkę z YouTube na Minecraft i zobaczyłem ze zabsong do mnie pisze czy jestem, ale zbugował mi się Minecraft i nic nie mogłem napisać jak dostałem bana to od razu poszedłem na ts i wszedłem na kanał i zabsong powiedzial mi ze skakałem na rusztowaniach a stałem. Proszę o szybka odpowiedz ponieważ ban ma tylko 4 godziny.
Screen bana: https://imgur.com/a0NuQwj

obraz_2022-05-31_211211801.png

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie powinno być bana. Prawda gracz nie odpowiedział na pytanie administratora, lecz po chwili wszedł na ts3, więc po prostu może mu się coś zacięło. Jest to tylko moje zdanie, że jak gracz po chwili wchodzi na ts3 z wyjaśnieniami czemu nie odpisał, nie powinno być bana. Chyba, że gracz wszedł po np. 10 minutach na ts3, to niestety, ale ban słuszny 

 

 

Jak na razie neutral.

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...