Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

xMr0wka
Wiadomość dodana przez Marcinek,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ... xMr0wka
Nick Administratora, który banował: ...Zeltraz
Kiedy to się stało?: ...26.05.2022 nwm o której 
Opis sytuacji: ... Chciałbym się tylko dowiedzieć kiedy kogoś oszukałem bo właśnie nie wiem właśnie i jak można to un bana no bo właśnie nikogo dotychcasz nie oszukałem jeśli chodzi o wymiany to robię je przez /wymiana proszę o wyjaśnienie bana 

Edit: Otrzymałem od ciebie bana za Oszukiwanie podczas handlu chodziło tutaj o zgłoszenie kamileq27 było to tak że pisałem  na chacie Kto doda do znaj /p dodaj xMr0wka dostanie 80k nie wiedziałem że nie można tak pisać upomniał mnie jeden z administratorów był to chyba Daxim który napisał że nie można tak pisać i to upomnienie za następnym razem będzie ban po czym zaprzestałem tak pisać kamileq27 który załączył ten ss który pokazuje że napisałem Kto doda do znaj /p dodaj xMr0wka dostanie 80k to totalna bzdura w zasadzie pisałem tak lecz dodał mnie od po upomnieniu daxima w skrócie jeśli chodzi o niego to dodał mnie po tym upomnieniu daxima uciął kawałki chatu


Screen bana: ...

IMG_20220526_140108924_HDR.jpg

Edytowane przez xMr0wka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze tylko dostałem upomnienie od Daxima żebym wiecej tak nie pisał bo skończy się to banem więc zaprzestałem a to że dodałeś i wyrzuciłeś po sekundzie po tym napisaniu daxima bym tak nie robił to co innego w zasadzie nwm o co ci chodzi dobra może wkurza w cholerę jak ktoś tak pisze ale ty piszesz na mnie jakaś 5 skargę nwm atencjusz trochę z ciebie 

 

 

Edytowane przez xMr0wka
  • Przytulas 1
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po chwili mnie wyrzuciłeś. Niby nie pisałem nic o tym by mnie nie wyrzucać lecz na to samo wychodzi jakby nie napisałem kiedy ci zapłacę więc takie trochę dziwne 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESZCZE RAZ DO ODRZUCENIA 


A wy się przestańcie kłócić i @DaXim_ czy ktoś niech już to odwołanie odrzuci, bo robi się nie potrzebna kłótnia, a Zeltraz też dodał, że do odrzucenia, więc nie ma co dyskutować. 

PS: xMr0wka nie raz byłeś upominany przez graczy, nadal to robiłeś, nawet wyzywałeś niektórych, jak próbowali ci to przetłumaczyć, że dostaniesz bana, świnio.

  • Like 1
  • Mrozi 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to pokazuje twój poziom ja cię nie wyzywam. Pisze dobra nie powiniem podawać złej komendy na chacie że kto doda do znaj /p dodaj xMr0wka lecz gdy Daxim napisał bym tak nie robił zaprzestałem. 

 

 

  • Mrozi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, xMr0wka napisał:

I to pokazuje twój poziom ja cię nie wyzywam. Pisze dobra nie powiniem podawać złej komendy na chacie że kto doda do znaj /p dodaj xMr0wka lecz gdy Daxim napisał bym tak nie robił zaprzestałem. 

 

 

Rozumiem, że to było do mnie.

A więc BARDZO dobrze wiedziałeś, że jest to zła komenda, dostawałeś upomnienia tekstowe od graczy, nie raz, nie dwa, a dziesiątki razy, nawet się kłóciłeś z graczami, że będziesz tak robić i masz w to wywalone, że jest to zła komenda, więc przyznasz, było to specjalnie pisane i wprowadzanie graczy w błąd, oszukałeś przy tym nie jednego gracza, ale jak widać trafiłeś na niewłaściwego gracza kamileq, który wiedział co w takiej sytuacji zrobić, zgłosił to na forum, dowody były i dostałeś bana, nie użalaj się nad banem, tylko to przemyśl na następny raz żeby więcej takich rzeczy nie robić.

Jeszcze raz do odrzucenia, może ktoś w końcu to odrzuci?

 

  • Superka 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Mod

Do odrzucenia, robiłeś tak przez kilka dni, za prawie każdym razem gdy to widziałem pisałem żebyś przestał bo nie można tak, odpisałeś mi "nie przestane".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...