Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

ProTroluszek kradzież auto farm


Maurycy77

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:Maurycy77

Nick osoby oskarżonej: ProTroluszek

Data i godzina wydarzenia: moja dzialka

25.05.2022 godz 19,15-20,15

Opis sytuacji:Ukradziono mi Auto farmy 3 jedna lv 3 druga lv 4 i lv 6 a ta pusta farma to moja

Dowody:

unknown.pngunknown.png

ProTroluszek jest jako jedyny dodany do dzialki i ma identyczne farmy na swej działce mam ss jak trzyma je w rekuunknown.pngimage.thumb.png.9fe08e3264797782e3e4007c3e0a67be.png

Edytowane przez Tadzio_
Połączyłem posty //Tadzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie dlaczego (skoro masz go dodanego do działki i jesteście znajomymi) nie przeprowadziłeś z nim żadnej rozmowy czy próby poproszenia o oddanie tych farm. Szkoda, że nagranie nie działa, bo możliwe, że wyjaśniłoby tę sprawę. Jednak @xKitkapisała do Ciebie już trochę czasu temu z prośbą o przesłanie nagrania ponownie, jednak do dziś się nie odezwałeś. Jak na razie skargę odrzucam, jeśli natomiast będziesz chciał,

z nami współpracować w przyszłości, odpiszesz na nasze wiadomości, wtedy wznowimy pracę nad Twoją sprawą.

  • Like 1

 

 

sheeesh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...