Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

KoczkodanChaosu

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Dynks_1YT
Nick osoby oskarżonej: Masaa
Miejsce wydarzenia: moja działka (/vw Dynks_1YT)
Data i godzina wydarzenia: Ok. gidzyny 17:35 , Sobota, 21 maja, 2022 rok.
Opis sytuacji: Gracz wchodząc na moją działkę z galerią handlową i kupując lokal akceptuje regulamin dostępny na hansel.net.pl/galeria , gdzie jasno jest napisane, że mogę od niego żądać zapłaty w wysokości 30 000$ waluty serwerowej, gdy według mnie działa on na szkodę galerii handlowej na mojej działce. Jego działaniem, które źle wpływało na galerię handlową był rabunek dwóch sklepów innych graczy, gdzie za szkody zapłacić muszę ja. Gracz Preston może udowodnić, że był to ten gracz oraz widział regulamin dodatkowo by potwierdzić zobaczenie regulaminu, oraz odwiedzenie galerii mam ss'y wraz z zegarkiem systemowym, gdzie widoczna jest godzina. Oczywiście należnej kwoty gracz Massaa nie zapłacił. Więc żądam przelania kwoty przez administrację. Pozdrawiam. 
Dowody: SS'y na imgurze: https://imgur.com/a/MJTnf1i

The pantagon choose azure over aws.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum

Nie ma jasnych dowodów o kradzieży. Niewiadomo co oskarżony gracz ukradł.

Na razie jestem neutral.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@dominik585 @olo Jednakże zaakceptował regulamin galerii, który mówi, że mogę pobrać od niego karę w wysokości 30 000$, jeśli zrobi coś co wpłya na szkodę galerii. To mogę go osądzić np. za wejście do galerii, ponieważ przez to są tam większe lagi 😛 Czyli w zasadzie to mogę i tak pobrać tę kwotę.

The pantagon choose azure over aws.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum

@Dynks_1YT Nie ma dowodów, że gracz coś ukradł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod Forum

@Dynks_1YT No dobrze mógłbyś, lecz nie masz wystarczających dowodów. Nie masz dowodów na to że oskarżony gracz coś ukradł. Nikt nie wie czy nie chcesz obrobić administracji na 30k.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dynks_1YT napisał:

@dominik585 @olo Jednakże zaakceptował regulamin galerii, który mówi, że mogę pobrać od niego karę w wysokości 30 000$, jeśli zrobi coś co wpłya na szkodę galerii. To mogę go osądzić np. za wejście do galerii, ponieważ przez to są tam większe lagi 😛 Czyli w zasadzie to mogę i tak pobrać tę kwotę.

Naprawdę kara za wejście na działkę? Jest to już szukanie sposobu na zarobek 

Do odrzucenia i tak nie ma żadnych dowodów że gracz cokolwiek ukradł 

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowody na kradzież nie są wystarczające.

 

W dniu 22.05.2022 o 08:34, Dynks_1YT napisał:

Jednakże zaakceptował regulamin galerii, który mówi, że mogę pobrać od niego karę w wysokości 30 000$, jeśli zrobi coś co wpłya na szkodę galerii. To mogę go osądzić np. za wejście do galerii, ponieważ przez to są tam większe lagi 😛 Czyli w zasadzie to mogę i tak pobrać tę kwotę.

 

Nie możesz żądać od gracza takiej kwoty, bo wszedł na teren Twojej galerii (nawet jeśli argumentujesz to tym, że przez to działa na szkodę galerii, powodując lagi). 

Jakby każdy zaczął tworzyć regulaminy tego typu na swojej działce to ja nie wiem jakby to miało funkcjonować.

Skargę odrzucam.

  • Superka 1

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...