Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

dominik585

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: dominik585 
Nick Administratora, który banował: KrychaMieczXD lub xXOskar 
Kiedy to się stało?: wczoraj 
Opis sytuacji: Otóż postanowiłem wejść na serwer zauważyłem że xXOskar jest na serwerze więc napisałem "xXOskar masz małego" wyszedłem po czym dostałem bana na 30minut było to dla mnie śmieszne bo nie była to jakaś prowokacja administracji ponieważ na serwerze nie było mnie nawet 10minut po chwili postanowiłem wysłać ss jak to napisałem, na discord z dopisem "xXOskar i tak masz małego" dostałem mute na ZAWSZE jaki jest powód? Karygodne zachowania do innych graczy i administracji ja rozumiem Oskar widzi to swoimi oczami ALE to ja przedstawię dowody w postaci ssow jak to Oskar mnie prowokuję 

Więc administracja może prowokować i chamsko zachowywać się do graczy a ja do innych graczy już nie moge? Dziwna sprawa widać że komuś odbija od wyższej rangi 

Nawet pisałem z jednym administratorem i pisał że każdy w ostatnim czasie skarży się na Oskara przez jego zachowanie 

 

Kazociak postanowił dać mi unbana ponieważ miałem zmienić zachowanie do administracji (nie do graczy) zmieniłem było ono dobre a Oskar nagle zaczął mnie prowokować więc potem płaczecie i banujecie za to że was wyzywam a sami wiecie że jestem konfliktowym graczem i łatwo mnie sprowokować 

Mam nadzieję że mute zostanie zdjęty ponieważ został nadany niesłusznie a ja nie będę miły dla graczy którzy mnie zaczepiają lub irytują (w końcu ani nie wyzywałem ani jakoś chamsko się do nich nie zwracałem) 

 

Zapomniałbym dodać że podczas gdy @KoNeKonapisał podanie pisałem z nim na dc na czacie ogólnym OSKAR z dupy się pojawia i sami widzicie co pisze na dole rozumiem administracja wie lepiej jakie relacje są między graczami 
Screen bana: 

Screenshot_20220519_204659.jpg

Screenshot_20220519_204804.jpg

Screenshot_20220519_205033.jpg

Screenshot_20220519_205120.jpg

Screenshot_20220519_205443.jpg

Screenshot_20220519_205456.jpg

Screenshot_20220519_205508.jpg

Screenshot_20220519_205536.jpg

Screenshot_20220519_205601.jpg

Screenshot_20220519_220320.jpg

Screenshot_20220519_015001.jpg

Edytowane przez dominik585
Zaraz poprawie XD samo się wysłało

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Ssy nie są w odpowiedniej kolejności i jest tutaj napisane trochę nieprawdy. Na Discordzie ostatnio wyszła dosyć śmieszna sytuacja z dotykaniem trawy, z czego ty też się śmiałeś i nawet wysłałeś zdjęcia zwierząt już nieważne czy to były twoje  z podpisem, że tej trawy dotykasz i było wszystko spoko. Ja w przeciwieństwie do ciebie, nie nazywam cię psem i nie piszę po ludziach, że jesteś niecenzuralne słowo, którego nie mogę napisać. Co do wyboru rang Zaufany Gracz/ModChat za każdym razem prowokujesz jakieś głupie kłótnie na discordzie o to, że nasze wybory są słabe. Okej, nie każdemu one mogą się podobać, ale pozwolisz, że to my będziemy decydować kogo do administracji przyjmujemy a kogo nie. Możesz wyrazić swój sprzeciw w danym podaniu, ale kłótnie na discordzie nie są mile widziane. Z eventu zostałeś wykreślony za swoje zachowanie, za to co napisałem wyżej, nie dostałeś bana, bo faktycznie mogłeś czuć się sprowokowany więc sobie odpuściłem, ale ty dalej swoje i ciągłe zaczepki na chat, że mam małego lub, że się spłakałem. Na Discordzie wyciszony zostałeś za prowokacje Administracji po karze jaką dostałeś na serwerze a było to 30 minut bana [ https://imgur.com/riE1ifR ], Twoje słabe zachowanie nie jest tylko w moim kierunku, ale też do innych, których nie będę tutaj wymieniać. Pozdrawiam 🙂

  • Superka 2
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Mod

Nie znam sprawy od wewnątrz, jednak na pokazanych screenach widzę winę z obu stron, jestem za co najmniej skróceniem kary + myślę że wyjaśnienie sobie spraw między sobą prywatnie było by dobrym rozwiązaniem.
Jestem na TAK

  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, oskar napisał:

Co do wyboru rang Zaufany Gracz/ModChat za każdym razem prowokujesz jakieś głupie kłótnie na discordzie o to, że nasze wybory są słabe. Okej, nie każdemu one mogą się podobać, ale pozwolisz, że to my będziemy decydować kogo do administracji przyjmujemy a kogo nie. Możesz wyrazić swój sprzeciw w danym podaniu, ale kłótnie na discordzie nie są mile widziane. 

Od mojego unbana NIC nie napisałem na discordzie rcka że kogoś źle przyjmujecie jedynie pytałem się co z SovietOnan ponieważ byłem ciekawy co i jak z nim ale żadnych wyzwisk ani obrazliwych słów w waszą stronę nie było więc chyba cofasz czas sprzed mojego unbana 

40 minut temu, oskar napisał:

Ssy nie są w odpowiedniej kolejności i jest tutaj napisane trochę nie prawdy. Na Discordzie ostatnio wyszła dosyć śmieszna sytuacja z dotykaniem trawy, z czego ty też się śmiałeś i nawet wysłałeś zdjęcia zwierząt już nieważne czy to były twoje  z podpisem, że tej trawy dotykasz i było wszystko spoko. Ja w przeciwieństwie do ciebie, nie nazywam cię psem i nie piszę po ludziach, że jesteś niecenzuralne słowo, którego nie mogę napisać. 

Z telefonu nie tak łatwo jest wkleić ssy 

Może i dla ciebie była to śmieszna sytuacja ja wtedy nawet się z tobą kłóciłem nie pamiętasz? Wysłałem zdjęcie królika był to taki "sarkazm" na twoją odpowiedź pod jednym ze zdjęć ale no tak gdybym zaczął cie wyzywać dopiero zrozumiałbyś że nie była to śmieszna sytuacja ale jak widzisz po hamować się umiem 

A myślisz że dlaczego padają takie słowa z moich ust lub klawiatury? Jak mnie nie prowokowales było wszystko dobrze i nic do ciebie nie miałem lecz nagle się przywaliłeś zacząłeś być chamski i mnie prowokować dla ciebie w "zartobliwy sposób" już Ci pisałem skończ prowokować mnie publicznie nie będą padały takie słowa o tobie u różnych osób na pv i sam wiesz ze jestem konfliktowy i łatwo mnie sprowokować 

40 minut temu, oskar napisał:

 Z eventu zostałeś wykreślony za swoje zachowanie, za to co napisałem wyżej, nie dostałeś bana, bo faktycznie mogłeś czuć się sprowokowany więc sobie odpuściłem, ale ty dalej swoje i ciągłe zaczepki na chat, że mam małego lub, że się spłakałem. Na Discordzie wyciszony zostałeś za prowokacje Administracji po karze jaką dostałeś na serwerze a było to 30 minut bana, Twoje słabe zachowanie nie jest tylko w moim kierunku, ale też innych, których nie będę tutaj wymieniać. Pozdrawiam 🙂

Teraz nawet sam przyznajesz mi rację że mnie prowokowales i mogłem czuć się sprowokowany 

To "masz małego" było przed wykreśleniem mnie z gry w ciemno więc nie było to niczym spowodowane tak jak pisałem "jak ty do mnie tak ja do ciebie" 

"Oskar spłakałes się" co prawda było takie coś dzisiaj bo trochę rozśmieszyło mnie jak zostałem wykreślony z gry w ciemno 

Co do "w kierunku innych" chodzi Ci o graczy czy administracje? Dla administracji akurat jestem miły jedynie przez twoje prowokacje widzisz jakie zachowanie mam do ciebie a co do graczy mam udawać że się nic nie dzieje jak ktoś mnie irytuje lub prowokuję? Akurat na discordzie kłóciłem i będę kłócić się z jedną osobą ponieważ mam do tej osoby pewne rzeczy przez które jej nie lubię 

Edytowane przez dominik585

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMod

Oj Dominiku, uwierz mi, że Oskar podchodzi bardzo racjonalnie do kar dla graczy. Musisz zrozumieć, że różne docinki to normalna rzecz, wiadomo czasem można podymić i się pośmiać, ale tylko wtedy gdy śmieją się obie strony - tak jak w przypadku "dotykania trawy", gdzie nie było widać żeby coś Cię zabolało. Twoje napisanie "Oskar masz małego" możliwe, że przerwało granicę śmiechu u Oskara, może miał wtedy gorszy dzień. Nie dał Ci żadnej potężnej kary, a jedynie 30 minutowego bana który był zapewne wiadomością, żebyś nie przeginał. Niepotrzebne było dalsze prowokowanie na discordzie. Nie wiem jak wygląda pisanie twoje do innych graczy na temat administracji, nie widziałem, więc się nie wypowiadam. On coś może wie, więc możliwe, że przyczyniło się to do twojej kary. Jeśli naprawdę Cię coś boli, denerwuje Cię taki Oskar tym co pisze dla beki to jestem pewny, że gdybyś przyszedł na vc czy napisał na pv do Niego, że po prostu nie chcesz aby tak pisał nawet w formie docinek, to by przestał. Nikt nie chce nikogo prowokować, tym bardziej Oskar. Wyciszenie Ci zdejmie, jeśli uzna to za słuszne.
Padło w odwołaniu jedno ważne zdanie, które mnie bardzo zabolało bo jest ono po prostu nieprawdą:

Cytat
2 godziny temu, dominik585 napisał:

Nawet pisałem z jednym administratorem i pisał że każdy w ostatnim czasie skarży się na Oskara przez jego zachowanie 

 

Ja, jak i zapewne znaczna część administracji i graczy pod tym się nie podpisuje. Nie wiem kto Ci to napisał, nie wiem czy zostało to podkoloryzowane ale tak po prostu nie jest. Moim zdaniem Oskar to dobry kumpel, nie mogę nic mu zarzucić i nie chcę żeby czuł się jakoś obgadywany przez nas gdy go nie ma. Tak samo od graczy, nigdy nie słyszałem negatywnych opinii o Nim. Według mnie jesteśmy zgraną ekipą administracji i tak samo zgranym community serwerowym a to też ogromna zasługa właśnie Oskara.

Edytowane przez Marcinek
  • Superka 3

 

 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Marcinek napisał:

Oj Dominiku, uwierz mi, że Oskar podchodzi bardzo racjonalnie do kar dla graczy. Musisz zrozumieć, że różne docinki to normalna rzecz, wiadomo czasem można podymić i się pośmiać, ale tylko wtedy gdy śmieją się obie strony - tak jak w przypadku "dotykania trawy", gdzie nie było widać żeby coś Cię zabolało. Twoje napisanie "Oskar masz małego" możliwe, że przerwało granicę śmiechu u Oskara, może miał wtedy gorszy dzień. Nie dał Ci żadnej potężnej kary, a jedynie 30 minutowego bana który był zapewne wiadomością, żebyś nie przeginał. Niepotrzebne było dalsze prowokowanie na discordzie. Nie wiem jak wygląda pisanie twoje do innych graczy na temat administracji, nie widziałem, więc się nie wypowiadam. On coś może wie, więc możliwe, że przyczyniło się to do twojej kary. Jeśli naprawdę Cię coś boli, denerwuje Cię taki Oskar tym co pisze dla beki to jestem pewny, że gdybyś przyszedł na vc czy napisał na pv do Niego, że po prostu nie chcesz aby tak pisał nawet w formie docinek, to by przestał. Nikt nie chce nikogo prowokować, tym bardziej Oskar. Wyciszenie Ci zdejmie, jeśli uzna to za słuszne.

Może i nie pokazałem tego że coś mnie "zabolało" ale za pewnie sam Oskar zauważył że zacząłem go już troszkę obrażać jak napisał 3 wiadomość o dotykaniu trawy 

Rozumiem Oskar i gorszy dzień każdy ma swój gorszy dzień ale niestety administracja to administracja gracze to gracze chyba nie muszę wyjaśniać o co chodzi 

Trochę mnie zdziwiło to co napisałeś o "vc i pv" w sprawie żeby Oskar do mnie tak nie pisał niestety już nie raz dawałem oznaki że nie widzi mi się takie pisanie Oskara do mnie nawet nie raz mu to napisałem "zmień zachowanie do mnie i przestań mnie prowokować to ja przestanę cie wyzywać" niestety NIC to nie dało 

Metoda pv? Niestety ale Oskar mnie zablokował na dc czemu nie wiem 

21 godzin temu, Marcinek napisał:

Padło w odwołaniu jedno ważne zdanie, które mnie bardzo zabolało bo jest ono po prostu nieprawdą:

Ja, jak i zapewne znaczna część administracji i graczy pod tym się nie podpisuje. Nie wiem kto Ci to napisał, nie wiem czy zostało to podkoloryzowane ale tak po prostu nie jest. Moim zdaniem Oskar to dobry kumpel, nie mogę nic mu zarzucić i nie chcę żeby czuł się jakoś obgadywany przez nas gdy go nie ma. Tak samo od graczy, nigdy nie słyszałem negatywnych opinii o Nim. Według mnie jesteśmy zgraną ekipą administracji i tak samo zgranym community serwerowym a to też ogromna zasługa właśnie Oskara.

W dzień postanowię zapytać administratora który mi to napisał czy mógłbym pokazać to tutaj na forum jak się nie zgodzi to nie będę udostępniać naszych wiadomości z pv bez zgodny drugiej osoby 

 

 

 

 

EDIT: Administrator który mi to napisał nie zgodził się na wstawienie tego na forum u woli żeby zostało to między nami 

Edytowane przez dominik585

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
Cytat

Może i nie pokazałem tego że coś mnie "zabolało" ale za pewnie sam Oskar zauważył że zacząłem go już troszkę obrażać jak napisał 3 wiadomość o dotykaniu trawy 

Serwer:

[04:29:35] [SVip] dominik585: Ja spadam a ty xXOskar na vanishu wyjdź kiedyś ze znajomymi i podotykaj trawy 😄  

Widać jednak cię to tak nie bolało jak sam to sobie piszesz na chacie głównym 😛

 

Tutaj kolejna sytuacja przy odrzuceniu współdzielenia twojego konta twojego brata na którym grasz ty. I sam się do tego niejednokrotnie przyznałeś.

dominik585: [wulgarne słowo] was ze to odrzuciliście XD

[21:50:48] [dominik585 -> Zeltraz] jeszcze to odrzucone wspoldzielenie ip okres masz?

[21:52:36] [dominik585 -> Zeltraz] liczyc nie umiesz?

I to niby my cię prowokujemy? 

 

Mały dodatek:

A tutaj logi, że wchodzisz na koncie swojego brata.

[00:49:12]  dominik585 lost connection: Disconnected
Jesteś zablokowany na serwerze za: MK[dominik585]  przez Zeltraz
Jesteś zablokowany na serwerze za: MK[dominik585]  przez Zeltraz
Jesteś zablokowany na serwerze za: MK[dominik585]  przez Zeltraz
Jesteś zablokowany na serwerze za: MK[dominik585]  przez Zeltraz
[00:50:58] [Log na dołączenie do serwerera, nie mogę go pokazać niestety]   -Dosyć szybko, ale przecież ty tylko sprawdzałeś, czy ma bana XDDD

 

Tutaj prowokacje graczy: [02:01:07] [SVip] dominik585: Dorianoo lepiej z nikim nie zaczynaj bo wiesz jak to się skończy dla ciebie 😄

[SVip] dominik585: Nie ważne z kto zaczął i tak wszystko spłynie na Dorianoo
[SVip] dominik585: Bez z

 

"[01:37:03] dominik585 teraz jak Kazociak_ jest na serwerze to troszkę boisz się popyskować brawo Oskar"     -żałosne zachowanie z twojej strony, sugerujesz tutaj, że mam do ciebie pisać niemiło a potem się o to awanturujesz XD

Jest dużo więcej takich sytuacji na serwerze czy discord, jednak pewnych rzeczy udostępnić nie mogę ponieważ dzieją się one na /msg do graczy lub są to logi których pokazać nie mogę.

 

Zdaje sobie sprawę, że odwołanie dotyczy discorda, ale chciałem pokazać, że dominik585 jest osobą która prowokuje, nawet nie zdając sobie z tego sprawy a wszystko co się napiszę do niego traktuje jako atak. Co do samego mute na discord, decyzje w tej sprawie podejmie @DaXim_ jako osoba niezamieszana w tę sytuacje, żeby nie było, że sam rozpatruje odwołania od własnego bana. Jeżeli chodzi o czas mute, jest on nadany na czas 5 dni za notoryczne prowokacje administracji.

 

Pozdrawiam.

 

  • Superka 1
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, oskar napisał:

Serwer:

[04:29:35] [SVip] dominik585: Ja spadam a ty xXOskar na vanishu wyjdź kiedyś ze znajomymi i podotykaj trawy 😄  

Widać jednak cię to tak nie bolało jak sam to sobie piszesz na chacie głównym 😛

 

Nie sam tylko widać was na vanishu XD jednak powinieneś pomyśleć nad tym że JAKIMŚ cudem widzę cię na vanishu i ci to napisałem bo myślę że bez powodu bym tego nie napisał
 

 

1 godzinę temu, oskar napisał:

Serwer:

Tutaj kolejna sytuacja przy odrzuceniu współdzielenia twojego konta twojego brata na którym grasz ty. I sam się do tego niejednokrotnie przyznałeś.

dominik585: [wulgarne słowo] was ze to odrzuciliście XD

[21:50:48] [dominik585 -> Zeltraz] jeszcze to odrzucone wspoldzielenie ip okres masz?

[21:52:36] [dominik585 -> Zeltraz] liczyc nie umiesz?

I to niby my cię prowokujemy? 


 

NAPRAWDĘ nie zdenerwowałoby cię to że próbujesz grać z bratem i SPECJALNIE weryfikacja współdzielenia trwa 40minut żeby uzyskać na siłę kiedy gracz się pomyli i się przejęzyczy? W dodatku było do mnie mówione przez Zeltraza i Kryche "daj nam jakieś argumenty czemu EmilianoWWA ma grać na serwerze" "daj nam jakieś dowody że to nie ty grasz na koncie EmilianoWWA" jest to normalne? XD bo myślę że nie 
MOŻE przy weryfikacji jak się przyznawałem "wielokrotnie" to któryś z administratorów ma nagrane jak to mówię? W końcu jak administratorzy mówią coś między sobą co do tyczy banem dla gracza powinni mieć jakieś dowody przy próbie odwołania się gracza 
PS: jak macie nagranie może dacie je CAŁE od początku do końca a nie tylko urywki gdzie się "przejęzyczam" zobaczymy co administratorzy podczas weryfikacji do mnie mówią i ile trwała weryfikacja 

 

 

2 godziny temu, oskar napisał:

Serwer:

Mały dodatek:

A tutaj logi, że wchodzisz na koncie swojego brata.

[00:49:12]  dominik585 lost connection: Disconnected
Jesteś zablokowany na serwerze za: MK[dominik585]  przez Zeltraz
Jesteś zablokowany na serwerze za: MK[dominik585]  przez Zeltraz
Jesteś zablokowany na serwerze za: MK[dominik585]  przez Zeltraz
Jesteś zablokowany na serwerze za: MK[dominik585]  przez Zeltraz
[00:50:58] [Log na dołączenie do serwerera, nie mogę go pokazać niestety]   -Dosyć szybko, ale przecież ty tylko sprawdzałeś, czy ma bana XDD

NAPRAWDĘ jak sam wiesz przez ciągłe sprawdzanie mnie i EmilianoWWA że mamy jeden komputer więc tak trudno Emilowi przyjść 10metrów do drugiego pokoju żebym zobaczył czy ma bana na rc? Lub w innej sprawie? POLECAM włączyć tok myślenia a nie obwiniać za coś co nie jest prawdą
 

 

2 godziny temu, oskar napisał:

Serwer:

Tutaj prowokacje graczy: [02:01:07] [SVip] dominik585: Dorianoo lepiej z nikim nie zaczynaj bo wiesz jak to się skończy dla ciebie 😄

[SVip] dominik585: Nie ważne z kto zaczął i tak wszystko spłynie na Dorianoo
[SVip] dominik585: Bez z

tutaj też nie pomyślałeś że na KAŻDEJ edycji dorianoo ma bana za wiadomo co jest to spowodowane jak jest między nim a jakimś graczem mała kłótnia na czacie ja go tylko poinformowałem jak jest i dzięki graczom dalej tak będzie 
co do drugiego logu odpowiedziałem Laventurze nie Dorianoo i nie było to do niego więc w czymś problem?
 

 

2 godziny temu, oskar napisał:

"[01:37:03] dominik585 teraz jak Kazociak_ jest na serwerze to troszkę boisz się popyskować brawo Oskar"     -żałosne zachowanie z twojej strony, sugerujesz tutaj, że mam do ciebie pisać niemiło a potem się o to awanturujesz XD

Jest dużo więcej takich sytuacji na serwerze czy discord, jednak pewnych rzeczy udostępnić nie mogę ponieważ dzieją się one na /msg do graczy lub są to logi których pokazać nie mogę.

 

Naprawdę XD Kazociak_ w momencie napisania wiadomości do ciebie był na vanishu widziałem więc to napisałem ponieważ innego dnia SAM na serwerze mnie sprowokowałeś zaczynając między nami kłótnie więc uznałem że przy Kazociak_ mniej prowokujesz czyżby się boisz? XD
 

 

2 godziny temu, oskar napisał:

Zdaje sobie sprawę, że odwołanie dotyczy discorda, ale chciałem pokazać, że dominik585 jest osobą która prowokuje, nawet nie zdając sobie z tego sprawy a wszystko co się napiszę do niego traktuje jako atak.

Więc uważasz że to co napisałem np. do dorianoo było prowokacją XD więc popatrz co ty piszesz do mnie bo jest to o wiele gorsze to co napisałem do danego gracza 
 

 

2 godziny temu, oskar napisał:

Jeżeli chodzi o czas mute, jest on nadany na czas 5 dni za notoryczne prowokacje administracji.

Nie było tak od razu napisać "BAN JEST NA 5DNI ZA NOTORYCZNE PROWOKACJE ADMINISTRACJI" tylko pisać mi że ban jest na zawsze (kiedy wam się zechcę zdjąć)? Ale chociaż dzięki odwołaniu może przestaniesz mnie prowokować tekstami które uważasz za śmieszne 

  • Nie ośmieszaj się 2

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Jako, że poruszonych zostało kilka kwestii, które mnie delikatnie poruszyły, a pośrednio dotyczą mojej osoby wypowiem się jako osoba w miarę subiektywna: Oskar jest moim kumplem z Administracji, z kolei z Tobą Dominiku mam przynajmniej poprawny kontakt na linii administrator-gracz, gdzie absolutnie nie czuję się obiektem ataków z Twojej strony, wręcz odwrotnie, odczuwam Twoje wsparcie w moim działaniu na serwerze. Mam nadzieję, że po moim wpisie oba te stany zostaną utrzymane.

Wasze rozmowy na temat trawy, wywodzą się od mojej rozmowy z pewnym graczem, któremu to właśnie JA napisałem, aby dotknął trawy. Skoro obydwaj przenieśliście temat do Waszych słownych utarczek, żaden z Was nie może mieć pretensji o to, że został ten temat poruszony. Dopóki nie zakomunikowałeś Oskarowi wyraźnego STOP z tego powodu(a tego nie zrobiłeś) nie może zostać to uznane za prowokowanie z jego strony. Jedynym prowokatorem w tym przypadku byłem ja, ale sprawę mam nadzieje z owym graczem wyjaśniłem

14 godzin temu, dominik585 napisał:

NAPRAWDĘ nie zdenerwowałoby cię to że próbujesz grać z bratem i SPECJALNIE weryfikacja współdzielenia trwa 40minut

Przecież sam kiedyś w rozmowie ze mną stwierdzałeś że wbijasz na koncie brata, ale jest różnica między sporadycznym wejściem, zebraniem marchewek i przepisaniem kodu a wchodzeniem na konto brata gdy ma się cd na kod i próbami przepisywania go czy też przechodzeniem parkouru. Żądasz dowodów? Mamy Was obu specjalnie razem brać na ten sam parkour i porównywać umiejętności czy też każdemu kilka kodów do przepisania dać i sprawdzać czasy? Znowu uznasz to za prowokacje i nękanie

 

W dniu 19.05.2022 o 22:28, dominik585 napisał:

podczas gdy @KoNeKonapisał podanie pisałem z nim na dc na czacie ogólnym OSKAR z dupy się pojawia

Nie pisałeś tylko z graczem na czacie ogólnym na dc, ale także prowadziłeś żywą dyskusję, dlaczego to podanie gracza nie powinno zostać zaakceptowane tutaj na forum. Może i sobie to potem na vc wyjaśniliście, super z Waszej strony, ale musisz brać odpowiedzialność za słowa które piszesz, niezależnie od platformy na jakiej padają. Co do pojawiania się "z dupy", Oskar jest jednym z najaktywniejszych administratorów na dc więc myślę , że po prostu obserwował sytuacje. Jedyną rzeczą "z dupy" wziętą jest Twój tekst  "xXOskar masz małego" , zarówno na serwerze jak i na forum. Nawet jeżeli uważasz, że jesteś ciągle prowokowany, nie daje Ci to ABSOLUTNIE żadnego prawa na wylewanie swojej frustracji i złości w taki sposób.

Co do samej idei odwołanie kara została nałożona prawidłowo, jedynie jej transparentność może troszkę do życzenia przedstawiać, ale myślę, że Oskar weźmie to pod uwagę w przypadku wydawania podobnych kar w przyszłości Myślę , że niestety 5dni to okres zbyt krótki byś zrozumial intencje tej kary, dlatego odwołanie do odrzucenia.

  • Superka 4

 

2.jpg.fb8f37d4f35cf35defb4d4cc0b5cbde1.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przeanalizowaniu przedstawionych dowodów i wyjaśnień odrzucam odwołanie z racji adekwatnego nadania blokady. Jak dla mnie jasno widać ze strony gracza dominik585 szukanie zaczepek u administracji i celowe prowokowanie później pisząc, że druga strona prowokuje i staje się to nagle złe. 

W tej sytuacji jak widzę dominik585 w bardzo niemiły sposób wypisuje do administracji, gdy tylko jakaś decyzja się mu nie podoba i ma do tego prawo, natomiast zamiast w normalny sposób zapytać/wyjaśnić woli wypisywać teksty w stylu:

 

19 godzin temu, oskar napisał:

[21:50:48] [dominik585 -> Zeltraz] jeszcze to odrzucone wspoldzielenie ip okres masz?

[21:52:36] [dominik585 -> Zeltraz] liczyc nie umiesz?

 

20 godzin temu, oskar napisał:

[01:37:03] dominik585 teraz jak Kazociak_ jest na serwerze to troszkę boisz się popyskować brawo Oskar

 

W mojej ocenie, jakbyś nie chciał brać udziału w prowokacjach i by ci one przeszkadzały to byś się tak nie zachowywał i nie prowokował takimi tekstami i nie szukał zaczepek. Skoro ty lubisz pisanie w takim stylu do kogoś, to pytanie czemu jak ktoś do Ciebie napisze lekką prowokację stajesz się oburzony.

 

Podsumowując, blokada zostaje i mam nadzieję, że przestaniesz wypisywać prowokacyjne stwierdzenia, gdy tylko coś się Tobie nie spodoba

17 godzin temu, dominik585 napisał:

Ale chociaż dzięki odwołaniu może przestaniesz mnie prowokować tekstami które uważasz za śmieszne

i również dzięki tej blokadzie zrozumiesz, że sam prowokujesz i piszesz ''teksty, które uważasz za śmieszne'' a nie są. Zmień podejście, a zobaczysz pozytywne zmiany w swoim otoczeniu i odbiorze Twojej osoby przez innych.

  • Superka 2
  • Nie ośmieszaj się 1

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

  • Superka 1
  • Nie ośmieszaj się 1

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...