Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Anielkaa

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: Anielcia
Nick osoby oskarżonej: WifiBad1
Miejsce wydarzenia: serwer minecraft ale głównie discord
Data i godzina wydarzenia: trudno mi określić jaka konkretnie data ale chodzi bardziej o 29.04-7.05
Opis sytuacji: Zacznę może od tego, że gracz Wifi lubi się dowartościowywać na innych graczach, a przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Zauważyłam, że Wifi najpierw próbuje zaprzyjaźnić się z kimś ale jeśli mu nie wyjdzie to zaczyna obrażać daną osobę, aby przypodobać się innym. Mogę tutaj przytoczyć rozmowę anastazji z wifi, a mianowicie ana napisała  „n pytałam” na co wifi odpowiedział „twoje zdanie jest nic warte, tak jak twoje zycie”. Rozumiem można było to odczuć, że to są tylko „żarty” ale po dalszej ich rozmowie stwierdzam, że tak nie było. Druga sytuacja wydarzyła się gdy gracz michociaak napisał, że nie wie kim jest wifi  i po krótkiej rozmowie napisał „myślałem ze krasnoludem” na co wifi odpowiedział, że krasnoludy nie istnieją, a po chwili dodał „tak jak twój ojciec”. Sama używam czasami sarkazmu w swoich wiadomość ale starałam się tym nie urazić graczy(lub wiem, że się nie obrażą i również odbiorą  to w formie sarkazmu) natomiast wiem, że michotka to uraziło.Nie chcę żeby skarga była długa dlatego wstawię resztę w ss. Proszę również o napisanie do mnie administratora, ponieważ mam też pare innych ss, których zostałam poproszona aby nie wstawić na forum, ponieważ widnieją tam dane administratora. 
Dowody: oczywiście było pare innych ss ale został za to zgłoszony i ukarany.ECCF5612-10F1-4EC4-9722-10600F49839F.thumb.png.9ed389f46a6e38e0948d012046b30c26.pngB24E8721-982C-4B60-9A2B-E0744F22893C.thumb.jpeg.c9bcb16ffccf9994290d96b793be4307.jpegAC28B4BE-0333-4E23-91FA-8301CF86D13E.thumb.png.71f77ada2a4b783ce85e4a0b998289a9.png35F8D21C-F4D0-4FB4-AE05-1ECF726A2ADB.thumb.png.8aa11b51fdb36a4effafb61d297c36d7.png

153F7CB2-6F11-4B1C-B6E6-09EAA2C2CE88.thumb.png.0a8fbc898394620bcd5fbafee0f546e2.png

Edytowane przez Anielkaa
błąd
  • Superka 6
  • Przytulas 1

PWWP.PNG.74069d0d9c1cdb32997b9d396204abbc.PNG

2090476355_Beztytuu.png.6ed05804ad8eec6996408e301f5efbd2.png

 

i see forever in your eyes..

i feel train to you 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za ukaraniem najlepiej blacklistą dla tej osoby

na discordzie widać że ten człowiek nie nadaje się do obcowania z innymi ludźmi bo nie wytrzymuje nawet minuty bez rozpętania kłótni gdzie sam padłem jego kilku prowokacją mojej osoby i otrzymałem za tego śmiesznego człowieka mute!! Ale on też więc pluje na niego

jesteś hipokrytą wifi XDD do mnie piszesz żebym szanował czyiś rodziców a sam wjeżdżasz komuś na ojca gdzie przypomnę ci że ty masz ich kilku więc do końca nie wiadomo czy twój tez istnieje bo nikt nie wie gdzie go szukać 

 

fajne loczki dzieciaku pzdr 

  • Superka 3
  • Przytulas 1
  • Haha 2

qRoFuaR.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zdecydowanie na TAK!

Sama dołączyłam na koniec poprzedniej edycji i już zdążyłam mieć wiele nieprzyjemnych sytuacji z tym użytkownikiem. Niestety, nie posiadam screenów, ale nawet pierwszego wieczora na serwerze zdążył mnie zwyzywać. Podejrzewam, że wielu graczy może potwierdzić, że ten gracz jest bardzo toksyczny i źle wpływa na ogólny wizerunek serwera. Często straszy nowych graczy, trolluje ich i generalnie jest bardzo nieuprzejmy. Przymila się tylko gdy czegoś potrzebuje lub gdy administracja jest na serwerze.

  • Superka 2
  • Przytulas 1

xQH.gif.68353e29cafb9014fdd2e8f2492f980f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kamileq27 napisał:

Na tak 

Jeśli Gracz was obraża na discordzie, możecie to zgłosić do administracji, która odpowiednio ukara takie osoby. 

Ale w jego przypadku to nawet mój program telewizyjny eutanazja express nie pomoże bo on nie potrafi żyć w gronie innych osób

  • Superka 3
  • Przytulas 1

qRoFuaR.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostalem ukrany na discordzie juz za te powody, blacklist? Przesada, to ze masz spine ze mna i wyciagasz ss z przed 3 tygodni to nie ma sensu tego komentowac.
Na zadnym z tych dowodow nie widze obrazy?? Z tym kryszka to tez ma juz sporo czasu 😉 i jest to na pv

Edytowane przez Wifibad1
  • Haha 1
  • Nie ośmieszaj się 1

giphy (5).gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Wifibad1 napisał:

Przesada

Dokładnie takim słowem można opisać twoją osobę i to na kogo sie kreujesz w internecie 

  • Superka 3
  • Przytulas 1

qRoFuaR.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, Wifibad1 napisał:

Zostalem ukrany na discordzie juz za te powody, blacklist? Przesada, to ze masz spine ze mna i wyciagasz ss z przed 3 tygodni to nie ma sensu tego komentowac.
Na zadnym z tych dowodow nie widze obrazy?? Z tym kryszka to tez ma juz sporo czasu 😉 i jest to na pv

Jak widać nie wyciągasz z swoich banow wniosków. Sama dostawałam dużo banow ale chociaż próbowałam wyciągnąć z tego jakiekolwiek wnioski. No wiesz pokazałam pewien ss jednej osobie z administracji i wątpię żeby miało znaczenie z kiedy on jest skoro podchodzi pod nękanie. Dałeś moje profilowe komuś na pw ale widzisz dostałeś za to bana, wiec to jak komuś dajesz cos na pw nie znaczy ze nie będziesz za to karany.

  • Superka 1

PWWP.PNG.74069d0d9c1cdb32997b9d396204abbc.PNG

2090476355_Beztytuu.png.6ed05804ad8eec6996408e301f5efbd2.png

 

i see forever in your eyes..

i feel train to you 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NA TAK 

Powody w skardze ale chce jeszcze dodać  cos do tego.... 

37 minut temu, Anielkaa napisał:

Zauważyłam, że Wifi najpierw próbuje zaprzyjaźnić się z kimś ale jeśli mu nie wyjdzie to zaczyna obrażać daną osobę, aby przypodobać się innym.

 W sytuacji ze mna było tak ze... Gracz wifi najpierw mnie bardzo wyzywal... bardzo mam na myśli rzucał na mnie brzydkimi słowami i to nie takimi typu "idiotka" tylko co drugie słowo to było że jestem osobą na k lub s  więc pomyslalam że będę go ignorować i nie dawac mu tej satysfakcji ( czy czegos tam ) ale po paru dniach wydawało mi się że się ogarnął... gdy siedzialam sama na kanale głosowym on do mnie wszedl i zaczęliśmy rozmawiać był dla mnie bardzo, bardzo miły lecz po pewnym czasie musialam kończyć i on zaczal mi spamic na pv gdzie zaczelam go ignorować ponieważ mnie to irytowalo (chcialam wstawić tu ssa tego jak mi spami ale chyba pousuwał wiadomosci) i po pewnym czasie Gracz wifi na nowo zaczal mnie wyzywac od k.. i s... I po dziś dzień mam z nim "spine"

 

A i jeszcze... mam jednego ssa z tym graczem lecz nie chce go tu wstawiać a i tak cala administracja tego ssa dostala + pare graczy gdzie mi się coś nie podobało  (jeśli ktoś chce zobaczyc o co mi chodzi można pisać na dc w wiadomości prywatnej albo na forum w wiaodmosci prywatnej ♡) 

 

I przepraszam jeśli będą was bolały oczy podczas czytania mojej wypowiedzi ale ja nie potrafię się wypowiadać z sensem xD

 

Miłej nocy / dnia ♡

 

 

 

  • Superka 2
  • Nie ośmieszaj się 1

 


image.png.6b161203d2b8a85f8c8e17940199c53f.png
 

IDOL!image.png.aee8eb74a8e781b4c359ae817c9d3855.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Anielkaa napisał:

 

Jak widać nie wyciągasz z swoich banow wniosków. Sama dostawałam dużo banow ale chociaż próbowałam wyciągnąć z tego jakiekolwiek wnioski. No wiesz pokazałam pewien ss jednej osobie z administracji i wątpię żeby miało znaczenie z kiedy on jest skoro podchodzi pod nękanie. Dałeś moje profilowe komuś na pw ale widzisz dostałeś za to bana, wiec to jak komuś dajesz cos na pw nie znaczy ze nie będziesz za to karany.

Ale Ty wiesz ze "discord" nie jest realcrafta? Nie kupili discorda, wiec nie moga mnie karac za napisanie czegos na pv, jakby udastepnial lub pisal takie rzeczy na serwerze rc to bym sie zgodzil na bana

 

3 godziny temu, AlixShuffle napisał:

NA TAK 

Powody w skardze ale chce jeszcze dodać  cos do tego.... 

 W sytuacji ze mna było tak ze... Gracz wifi najpierw mnie bardzo wyzywal... bardzo mam na myśli rzucał na mnie brzydkimi słowami i to nie takimi typu "idiotka" tylko co drugie słowo to było że jestem osobą na k lub s  więc pomyslalam że będę go ignorować i nie dawac mu tej satysfakcji ( czy czegos tam ) ale po paru dniach wydawało mi się że się ogarnął... gdy siedzialam sama na kanale głosowym on do mnie wszedl i zaczęliśmy rozmawiać był dla mnie bardzo, bardzo miły lecz po pewnym czasie musialam kończyć i on zaczal mi spamic na pv gdzie zaczelam go ignorować ponieważ mnie to irytowalo (chcialam wstawić tu ssa tego jak mi spami ale chyba pousuwał wiadomosci) i po pewnym czasie Gracz wifi na nowo zaczal mnie wyzywac od k.. i s... I po dziś dzień mam z nim "spine"

 

A i jeszcze... mam jednego ssa z tym graczem lecz nie chce go tu wstawiać a i tak cala administracja tego ssa dostala + pare graczy gdzie mi się coś nie podobało  (jeśli ktoś chce zobaczyc o co mi chodzi można pisać na dc w wiadomości prywatnej albo na forum w wiaodmosci prywatnej ♡) 

 

I przepraszam jeśli będą was bolały oczy podczas czytania mojej wypowiedzi ale ja nie potrafię się wypowiadać z sensem xD

 

Miłej nocy / dnia ♡

 

 

 

Tak nie było, nie klam kolezanko, a za wulgaryzm dostawalem upomnienia ;). Wiec jakby ci mowil/pisal takie rzeczy to juz nie maja znaczenia

 

Połączono posty.//jipsyy

  • Haha 1
  • Nie ośmieszaj się 1

giphy (5).gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Anielkaa napisał:

Jak widać nie wyciągasz z swoich banow wniosków.

To jest fakt, Gracz nie wyciąga wniosków ze swoich banów patrząc na ilość jego banów i na to jak jego zachowanie się zmieniło... banów mnóstwo zachowanie coraz to gorsze

  • Superka 2
  • Nie ośmieszaj się 1

 


image.png.6b161203d2b8a85f8c8e17940199c53f.png
 

IDOL!image.png.aee8eb74a8e781b4c359ae817c9d3855.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, AlixShuffle napisał:

To jest fakt, Gracz nie wyciąga wniosków ze swoich banów patrząc na ilość jego banów i na to jak jego zachowanie się zmieniło... banów mnóstwo zachowanie coraz to gorsze

Mnostwo xD? Mialem 3 bany na rc i 2 bany na dc ;), 

 

  • Nie ośmieszaj się 1

giphy (5).gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wifibad1 napisał:

Mnostwo xD? Mialem 3 bany na rc i 2 bany na dc ;), 

 

Ale policz bany z tego discorda jak jeszcze mentosiak miał swojego i zobacz na swoje zachowanie, nie zmieniło się w żadnym stopniu

  • Like 1

 


image.png.6b161203d2b8a85f8c8e17940199c53f.png
 

IDOL!image.png.aee8eb74a8e781b4c359ae817c9d3855.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, AlixShuffle napisał:

Ale policz bany z tego discorda jak jeszcze mentosiak miał swojego i zobacz na swoje zachowanie, nie zmieniło się w żadnym stopniu

Byl to nieoficjalny 😉 wiec Nie zalicza sie 

 

giphy (5).gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Wifibad1 napisał:

Byl to nieoficjalny 😉 wiec Nie zalicza sie 

Ale jednak była tam chyba cala administracja i ponad 200 graczy i do czasu otworzenia tego dc to discord mentosiak był... można powiedzieć że oficjalnym bo przez pewien czas krychamieczxd też wysyłał linki do tego discorda

 


image.png.6b161203d2b8a85f8c8e17940199c53f.png
 

IDOL!image.png.aee8eb74a8e781b4c359ae817c9d3855.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AlixShuffle napisał:

Ale jednak była tam chyba cala administracja i ponad 200 graczy i do czasu otworzenia tego dc to discord mentosiak był... można powiedzieć że oficjalnym bo przez pewien czas krychamieczxd też wysyłał linki do tego discorda

Ale to byl nieoficjalny, wiec niezalicza sie xD

 

 

4 godziny temu, Anielkaa napisał:

Twój nick: Anielcia
Nick osoby oskarżonej: WifiBad1
Miejsce wydarzenia: serwer minecraft ale głównie discord
Data i godzina wydarzenia: trudno mi określić jaka konkretnie data ale chodzi bardziej o 29.04-7.05
Opis sytuacji: Zacznę może od tego, że gracz Wifi lubi się dowartościowywać na innych graczach, a przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Zauważyłam, że Wifi najpierw próbuje zaprzyjaźnić się z kimś ale jeśli mu nie wyjdzie to zaczyna obrażać daną osobę, aby przypodobać się innym. Mogę tutaj przytoczyć rozmowę anastazji z wifi, a mianowicie ana napisała  „n pytałam” na co wifi odpowiedział „twoje zdanie jest nic warte, tak jak twoje zycie”. Rozumiem można było to odczuć, że to są tylko „żarty” ale po dalszej ich rozmowie stwierdzam, że tak nie było. Druga sytuacja wydarzyła się gdy gracz michociaak napisał, że nie wie kim jest wifi  i po krótkiej rozmowie napisał „myślałem ze krasnoludem” na co wifi odpowiedział, że krasnoludy nie istnieją, a po chwili dodał „tak jak twój ojciec”. Sama używam czasami sarkazmu w swoich wiadomość ale starałam się tym nie urazić graczy(lub wiem, że się nie obrażą i również odbiorą  to w formie sarkazmu) natomiast wiem, że michotka to uraziło.Nie chcę żeby skarga była długa dlatego wstawię resztę w ss. Proszę również o napisanie do mnie administratora, ponieważ mam też pare innych ss, których zostałam poproszona aby nie wstawić na forum, ponieważ widnieją tam dane administratora. 
Dowody: oczywiście było pare innych ss ale został za to zgłoszony i ukarany.ECCF5612-10F1-4EC4-9722-10600F49839F.thumb.png.9ed389f46a6e38e0948d012046b30c26.pngB24E8721-982C-4B60-9A2B-E0744F22893C.thumb.jpeg.c9bcb16ffccf9994290d96b793be4307.jpegAC28B4BE-0333-4E23-91FA-8301CF86D13E.thumb.png.71f77ada2a4b783ce85e4a0b998289a9.png35F8D21C-F4D0-4FB4-AE05-1ECF726A2ADB.thumb.png.8aa11b51fdb36a4effafb61d297c36d7.png

153F7CB2-6F11-4B1C-B6E6-09EAA2C2CE88.thumb.png.0a8fbc898394620bcd5fbafee0f546e2.png

Jakbym cos pisal, to bym dostawal warny od administracji, za zdanie "twoj stary" nie ma bana, to nie jest obraza, wiekszosc dowodow to jest pv i maja wiecej niz tydzien, mam dostac bl na discordzie?

 

Połączono posty.//jipsyy

  • Dislike 1

giphy (5).gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale jestem na tak 😕

Lubię cię WiFi, ale widać, że za dużo odwalasz na serwerze jak i na dc, takie podawanie danych drugiej osoby nie jest dobrym pomysłem na zemstę/żarty. Mi też podałeś Facebook'a kilku graczy, na początku nic do tego nie miałem, że mi je podałeś, ale po chwili zdecydowałem, że jednak nie powinieneś tak robić. 

 

A co do tego 

16 minut temu, Wifibad1 napisał:

Ale Ty wiesz ze "discord" nie jest realcrafta? Nie kupili discorda, wiec nie moga mnie karac za napisanie czegos na pv

Nie kupili ani nie zrobili discord'a, ale mają swój serwer discord, więc jest to "oficjalny serwer discord rcka" prawidłowo za rzeczy związane z discord'em i dowodami na pv będziesz za to karany. Ja zostałem 2 razy zbanowany na podstawie dowodów z discord'a, chociaż nie było oficjalnego discord'a, więc coś o tym wiem. 

 

Za ukaraniem gracza

  • Superka 1
  • Like 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Anielkaa napisał:

Twój nick: Anielcia
Nick osoby oskarżonej: WifiBad1
Miejsce wydarzenia: serwer minecraft ale głównie discord
Data i godzina wydarzenia: trudno mi określić jaka konkretnie data ale chodzi bardziej o 29.04-7.05
Opis sytuacji: Zacznę może od tego, że gracz Wifi lubi się dowartościowywać na innych graczach, a przynajmniej takie odnoszę wrażenie. Zauważyłam, że Wifi najpierw próbuje zaprzyjaźnić się z kimś ale jeśli mu nie wyjdzie to zaczyna obrażać daną osobę, aby przypodobać się innym. Mogę tutaj przytoczyć rozmowę anastazji z wifi, a mianowicie ana napisała  „n pytałam” na co wifi odpowiedział „twoje zdanie jest nic warte, tak jak twoje zycie”. Rozumiem można było to odczuć, że to są tylko „żarty” ale po dalszej ich rozmowie stwierdzam, że tak nie było. Druga sytuacja wydarzyła się gdy gracz michociaak napisał, że nie wie kim jest wifi  i po krótkiej rozmowie napisał „myślałem ze krasnoludem” na co wifi odpowiedział, że krasnoludy nie istnieją, a po chwili dodał „tak jak twój ojciec”. Sama używam czasami sarkazmu w swoich wiadomość ale starałam się tym nie urazić graczy(lub wiem, że się nie obrażą i również odbiorą  to w formie sarkazmu) natomiast wiem, że michotka to uraziło.Nie chcę żeby skarga była długa dlatego wstawię resztę w ss. Proszę również o napisanie do mnie administratora, ponieważ mam też pare innych ss, których zostałam poproszona aby nie wstawić na forum, ponieważ widnieją tam dane administratora. 
Dowody: oczywiście było pare innych ss ale został za to zgłoszony i ukarany.ECCF5612-10F1-4EC4-9722-10600F49839F.thumb.png.9ed389f46a6e38e0948d012046b30c26.pngB24E8721-982C-4B60-9A2B-E0744F22893C.thumb.jpeg.c9bcb16ffccf9994290d96b793be4307.jpegAC28B4BE-0333-4E23-91FA-8301CF86D13E.thumb.png.71f77ada2a4b783ce85e4a0b998289a9.png35F8D21C-F4D0-4FB4-AE05-1ECF726A2ADB.thumb.png.8aa11b51fdb36a4effafb61d297c36d7.png

153F7CB2-6F11-4B1C-B6E6-09EAA2C2CE88.thumb.png.0a8fbc898394620bcd5fbafee0f546e2.png

Nie wysylalem nikomu dane administratorow, mozesz zakryc jego dane i wyslac ;0

Edytowane przez Wifibad1
  • Nie ośmieszaj się 1

giphy (5).gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Wifibad1 napisał:

Nie wysylalem nikomu dane administratorow, mozesz zakryc jego dane i wyslac ;0

nie mam zamiaru tutaj tego wysyłać a tak w ogóle to odpowiednia osoba została o tym powiadomiona z dowodami :))

 

// nie chce pisac kolejnej odpowiedzi by nabijać posty wiec odpowiem ci tutaj ze to nie był żaden wymyślony administrator 

Edytowane przez Anielkaa
  • Superka 2

PWWP.PNG.74069d0d9c1cdb32997b9d396204abbc.PNG

2090476355_Beztytuu.png.6ed05804ad8eec6996408e301f5efbd2.png

 

i see forever in your eyes..

i feel train to you 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Anielkaa napisał:

nie mam zamiaru tutaj tego wysyłać a tak w ogóle to odpowiednia osoba została o tym powiadomiona z dowodami :))

Twoj wymyslony administrator? Wiedz ze niewidzialni administratorzy sie nie licza

Edytowane przez Wifibad1

giphy (5).gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie sam ten wątek i nieuprzejme zachowanie wifiego pod nim są dowodem samym w sobie. Widać kompletny brak skruchy i brak perspektyw na poprawę. 

  • Superka 2

xQH.gif.68353e29cafb9014fdd2e8f2492f980f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to nie mi oceniać czy daną osobę ukarać czy nie, aczkolwiek jest zawsze opcja blokowania użytkownika, którą nie użyliście. Imo Anilecia mogłaś go blokować albo nie odpowiadać, w końcu by się znudził wyzywaniem. To samo do wifibad1 mogłeś ich zablokować i po problemie.

Edytowane przez Prouser
  • Superka 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Prouser napisał:

Ogólnie to nie mi oceniać czy daną osobę ukarać czy nie, aczkolwiek jest zawsze opcja blokowania użytkownika, którą nie użyliście. Imo Anilecia mogłaś go blokować albo nie odpowiadać, w końcu by się znudził wyzywaniem. To samo do wifibad1 mogłeś ich zablokować i po problemie.

Tutaj nie chodzi o samo Wyzywanie a o rozsyłanie danych po przez fb 

  • Superka 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Użytkownik został zbanowany za udostępnianie prywatnych danych.

 

Skargę Akceptuje.

  • Superka 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Skarga na Gracza została zaakceptowana!

Gracz otrzyma karę adekwatną do popełnionego czynu!

  • Superka 5
  • Przytulas 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...