Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Zachowanie zawartości skrzyń przy czyszczeniu dzialki


Pldoge

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick (z serwera): Pldoge
Propozycja dotyczy (tytuł): Zachowania zawartości skrzyń po użyciu wyczyszczenia dzialki
Opis propozycji: Witam ponownie. Tym razem chciałem się podzielić przemyśleniem na temat czyszczenia działek. Kilkukrotnie zdarzyło mi się że chciałem wyczyścić działkę. Czy to ze względu że efekt budowli nad którą spędziłem dużo czasu nie przypadł mi do gustu czy dlatego że powiększyłem działkę i obecny styl do większej nie pasował. Jednak miałem dylemat. Albo rozbierać wszystko ręcznie albo stracić całą zawartość skrzyń. Może by to zmienić? Przykładowo w momencie czyszczenia działek wszystkie skrzynie stojące na bloku X będą respily się na powierzchni działki wraz z zawartością? Albo wszystkie strzynie-pulapki? Niestety dostęp do shulkerow jest bardzo ograniczony a ekwipunek niestety jest zdecydowanie za mały na to co najważniejsze. 

 


Dodatkowe SS'y: brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK dobry pomysł, przydało by się bo też miałem kiedyś taką sytuacje gdzie właśnie czyściłem działkę a zapomniałem o skrzynkach i cała cenna zawartość mi znikneła 😞 mam nadzieje że się uda zarządowi czy właścicielowi zrobić to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Wifibad1 napisał:

Nigdy nie używałem tej komendy, ale też nie rozumiem sens jej.

jestem na tak

 Jest aktywny konkurs na działkę w stylu ,,Wiejski domek'' za dwa tygodnie może być kolejny. Załóżmy że będzie to ,,Smok''. Wykorzystujesz komendę żeby zacząć budować od nowa. Niestety regeneracja działa tylko poniżej poziomu trawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

2 godziny temu, Pldoge napisał:

 Jest aktywny konkurs na działkę w stylu ,,Wiejski domek'' za dwa tygodnie może być kolejny. Załóżmy że będzie to ,,Smok''. Wykorzystujesz komendę żeby zacząć budować od nowa. Niestety regeneracja działa tylko poniżej poziomu trawy

A okej okej, ale nie trzeba tego budowac na rcku, chyba

giphy (5).gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na *nie* ponieważ chyba większość graczy usuwa działkę bo chcą się jej pozbyć ale raczej powinni pamiętać o tym co mają w skrzyniach.
ewentualnie jak chodzi o trollujące rodzeństwo to może by było to przydatne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, _EMVI_ napisał:

Jestem na *nie* ponieważ chyba większość graczy usuwa działkę bo chcą się jej pozbyć ale raczej powinni pamiętać o tym co mają w skrzyniach.
ewentualnie jak chodzi o trollujące rodzeństwo to może by było to przydatne

Od usuwania działek jest /d usuń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

na tak 
często też musiałem przenosić rzeczy na działkę znajomego po czym część itemów zostawała (mniej wartościowych) lecz też dobrych
takie coś na pewno się przyda i posłuży nie jednemu graczowi do pozostawienia swoich itemów bezpiecznych i zaoszczędzi to jego czas 

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...