Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

tomekpro
Wiadomość dodana przez Marcinek,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick zbanowanego: ... tomekpro
Nick Administratora, który banował: ... xKitka
Kiedy to się stało?: ...30.04.2022 o godzinie 17:01
Opis sytuacji: ... najpierw to byłem na koncie marek150 i zostałem sprawdzany nie zdążyłem wejść na dc, i powiedziałem ze mam killaure chociaz nie miałem, potem wszedłem własnie na tomekpro i normalnie grałem tak przez kilka dni zdobył set netherytowy z pvp i az do wczoraj gdzie dostałem bana przez marek 150. wiem ze ban moze byc słuszny ale nie wiedziałem ze moge dostac bana wchodzac na inne konto
Screen bana: ... qxKfarH.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś dopisać, że stworzyłeś 5 multikont. Po tym, jak dostałeś bana na koncie marek150 (omijając system blokad). Tutaj ich nazwy: patryk123, WodkaLeci, Jarek140, Xayoo_jajo, tomekpro. Również pisałeś do innych graczy z tych mulciaków, gdzie przyznawałeś się, że ty jesteś marek150 tylko na innym koncie.

Do odrzucenia.

 

120939505_388695128820850_7762642661662048347_n.png

 

 

Lewaki (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...