Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Przywrócenie PvP 1.8


dominik585

Wyróżnione odpowiedzi

twój nick (z serwera)dominik585
Propozycja dotyczy (tytuł): Przywrócenie PvP 1.8, z wielu powodów.
Opis propozycjiPrzedstawię kilka powodów, czemu miałoby powrócić pvp 1.8.
1. Otóż administracja myślała, że zmiana PvP da im luzu z cheater'ami, z tego co widzę wcale tak nie jest i jest tyle samo cheater'ów.
2. Jak można BARDZO zauważyć, na serwerze w ciągu dnia gra +/- 150graczy, jak było PvP 1.8 grało +/- 300, więc myślę, że przywrócenie PvP 1.8 przywróci też większą ilość graczy.
3Są bardzo duże lagi, otóż przechodzę sobie parkour'a o 4 nad ranem, jest 3graczy i są wielkie lagi, myślę, że jest to spowodowane PvP, które teraz jest na serwerze, gdy było PvP 1.8 mogłem przechodzić parkour'a, NAWET na początku edycji gdy było +/- 500graczy.
4Wielkie cofanie na PvP, przykład: Biegasz sobie po PvP, postanawiasz zjeść złote jabłko, gdy próbujesz skoczyć jedząc, będzie cię cofało, nie raz, nie dwa, tylko ciągle. Jest też tak z perłami, pomimo, że "daliście" radę zrobić, żeby nie rzucać 16pereł na raz, a tylko jedną, ona albo cię nie teleportuję albo leci 30sekund po jej rzuceniu, pomimo, że rzuciliśmy ją w miarę blisko.

5Mało graczy na PvP, wiem nie jest to żaden minus ani plus, ale nikt nie siedzi na PvP, pomimo 5osobami, więc to PvP ma w ogóle sens? bije się Zelus__ z jego ekipą 5vs1 i z PvP rezygnuje kolejna osoba. Ostatnio widziałem gracza, który bardzo się zdenerwował, że Zelus__ go zabił z kolegami i postanowił go wyzywać, przy czym rozdał itemy i skończył edycję. Więc kolejny przykład, że gracze rezygnują z serwera przez PvP.

6Zacina BARDZO dużo rzeczy, między innymi trójząb, zaklęte złote jabłka i wiele innych. Czasami ginie się przez takie rzeczy, ponieważ np. cię zatnie, że staniesz w miejscu i gracz z łatwością cię dobija.

7Prowiant, który bardzo przeszkadza graczom w walce, ponieważ prowiant, który ma służyć tylko do regeneracji głodu, pozwala przeżyć i stać się niezniszczalnym, więc kolejny raz, jest sens tego PvP?


Jeśli naprawdę administracja chcę, żeby serwer nie upadł do samego dna, powinniście zmienić PvP, myślę, że większość graczy wróci, a nawet jeśli nie wróci, to nowi na pewno się zatrzymają. Sam na tej edycji zrezygnowałem z PvP na waszym serwerze z powodu tych lagów, że się bić nie da, prowiantu i różnych innych.


Mam nadzieję, że zarząd serwera się BARDZO dobrze zastanowi nad zmianą PvP. Miłego dnia/wieczoru.

Dodatkowe SS'y: Zbędne.

  • Superka 5

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Nie będziemy zmieniać systemu PVP co edycje, niestety nie da się dogodzić każdemu użytkownikowi serwera i mamy to na uwadze. Nowszy system PVP zapobiega używaniu pewnych niedozwolonych modyfikacji, zmiana systemu PVP nigdy nie miała dać nam luzu z cziterami, nie wiem, skąd masz takie informacje. Osób używających niedozwolonych modyfikacji jest mniej, ale niestety zawsze takie osoby były, są i będą. Myślę, że liczba graczy nie jest aż w takim stopniu uzależniona od systemu PVP, fakt ostatnio jest mniej graczy, ale przez fakt końcówki edycji a na samym otwarciu tej edycji było po 500 osób. RealCraft nigdy nie był serwerem PVP i nigdy nim nie będzie, jest to dodatek do budowania działki i zbierania surowców, chociaż ten element też będziemy rozwijać, bo mamy graczy, którzy tylko dla tego grają.

  • Superka 2
  • Wrr 1
  • Thinking 1
  • Mrozi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wywalenia to nowe pvp, tłumaczenie oskara nie ma tutaj żadnego sensu. Prawie każdy tego nowego pvp nienawidzi. Osób z cheatami jest tyle samo więc ten nowy system niczego nie zmienił. Nowy system to kolejna zmiana prowadząca do upadku serwera koniec kropka i nie ma sensu tłumaczyć tego. 

  • Superka 2
  • Przytulas 1

 

 

 


lauren hashian win GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...