Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

DeDeT0Ja


dominik585

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: dominik585 
Nick osoby oskarżonej: DeDeT0Ja
Miejsce wydarzenia:MC
Data i godzina wydarzenia: Dzisiaj godzina (około) 16.
Opis sytuacji: Otóż dzisiaj wbijam sobie na serwer, patrzę, że jest na serwerze Tadzio_ i DaXim_, po chwili zauważyłem, jak gracz piszę różne teksty do  administracji, przyznając się do x-ray'a, niestety DaXim_ nic z tym nie zrobił, chociaż pisałem kilka wypowiedzi na ten temat, że nic nie chcą zrobić.
Rozumiem DaXim akurat sprawdzał gracza, ale normalnie odpisywał na czacie ogólnym i wszystko widział, więc pytanie, naprawdę nie chce się wpisać komendy na zbanowanie gracza?
Ja jak miałem kose u administracji (w tym był też stary zarząd) wystarczyło, że znajomy napisał "mam macro", a ja napisałem "nick ja też" i dostałem bana za przyznanie się do macro, co było naprawdę żałosne ze strony administratora. To właśnie pokazuję jak administracja traktuje graczy na RÓWNI, jeden ma kose drugi nie, więc gracz bez kosy dla administracji jest lepszy😉.
Proszę zbanować gracza, żeby znów się nie ośmieszyć😉.
Na dole wstawiam ss'y z czatu, jak napisałem o całej sytuacji, niestety zamiast modchat wszystko wytłumaczyć, uciekł z serwera🥶.
Dowody:image.png.c26d9005ff44b8766cad9700d7f95ba1.pngimage.png.eccc65c125e8c9eeafe2b0f460fede67.pngimage.png.9310fae449ae893c5962b1df83f5f9f7.pngimage.png.e1b6f0e204ed3dd1fd0d23cf5f1f721f.png

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie opisane plus są prawie ładne ssy, bo nie ma na nich DATY i GODZINY. Co by potwierdzało, że cała ta sytuacja wydarzyła się faktycznie wtedy, jak ty o tym mówisz i na przyszłość dodawaj ssy z datą i godziną, która znajduje się dla przykładu na scoreboardzie po prawej stronie ekranu. Ponieważ to bardzo ułatwiła oraz przyśpieszyła proces rozpatrywania skargi. Co do osoby oskarżonej zostanie ona odpowiednio ukarana.

Skargę akceptuję.

  • Superka 1

 

120939505_388695128820850_7762642661662048347_n.png

 

 

Lewaki (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...