Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

grzyby123


Kietlon

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: Kietlon
Nick osoby oskarżonej: grzyby123
Miejsce wydarzenia: Nie wiem, teleportowałem się do sprzedawcy za pomocą /tpa, może ktoś pozna po screenshootach. Długie, wysokie schody z cegieł prowadziły do jakiegoś zamku(?).
Data i godzina wydarzenia: 26.04.2022, godzina w granicach 18:10-18:25
Opis sytuacji: Wyżej wymieniony gracz grzyby123 zaproponował sprzedaż Zaklętej książki z Niezniszczalność III. Była mi potrzebna, więc napisałem do w/w sprzedawcy i rzuciłem propozycję /tpa. Po przeniesieniu się do gracza proponującego książkę zasugerowałem użycie /wymiana, jednak ten odrzucił propozycję (wiadomość na screenshoocie nr 2). Po przelaniu odpowiedniej sumy sprzedawca upuścił księgę w moją stronę i była to księga dla początkującego gracza, a była mowa o Zaklętej książce z Niezniszczalność III. Cena jaka była uzgodniona to 3k. Pieniądze zostały przelane (screenshoot nr 2). Po całej sytuacji zdążyłem zrobić jedynie kilka zdjęć dowodowych, ponieważ było dosyć tłoczno na czacie i wiadomości zniknęły. Po poinformowaniu gracza o tym, że takie przewinienia są karane banem - wyśmiał mnie twierdząc, że cytuję "w regulaminie nie ma mowy o okradzaniu". Nie jestem w stanie przedstawić więcej dowodów, wiedziałem, że jest pewne ryzyko nie zakupując przedmiotu za pomocą /wymiana, natomiast wrzuciłem skargę jedynie z powodu, aby młodzież nauczyła się, że nie powinno się tak robić, 3k to żadna strata.
Dowody:

1.png

2.png

3.png

4.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...