Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

BlackWorldPl


BlackWorldPl

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: BlackWorldPl
Nick Administratora, który banował: wikkiaa
Kiedy to się stało?: Dzisiaj
Opis sytuacji: Sytuacja prosta, wystawiłem przedmiot Bruk 64 sztuk + Nazwa dodatkowa "Diament". W licytacji było napisane że jest to bruk, a diamenty to tylko nazwa dodatkowa. Nikt nie kupił tego przedmiotu tylko się śmiali na czacie. Po przeczytaniu taryfikatora oraz zapoznaniu się z moją sytuacją. Moim zdaniem czas wystawionego banu jest abstrakcyjny. W waszym taryfikatorze jest napisane, że za takie przewinienie jest 20 min kary, lecz moja kara jest 144 razy większa. Jeżeli Administracja posiada jakiekolwiek pytania zapraszam do rozmowy 😄
Screen bana: Przesyłam w załączniku.

obraz_2022-04-24_011508824.png

obraz_2022-04-24_011519609.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegoś nie rozumiesz XD 
ty mylisz nazwy czy coś? 

niepoprawne uzycie systemu licytacji to takie cos jak np wystawienie itemu z wulgaryzmami 
oszustwo podczas handlu to np jak wystawiasz item z inna nazwa np zwykly kilof wystawiasz z nazwa kilof 6/3/3 

do odrzucenia kara nadana slusznie

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordeczko. 
Nie chce mi się kłócić z 11 latkiem. Według waszego „taryfikatora” i opisu kary do czego jest co jest jasno napisane na ss co ci wysłałem, jasno wynika, że kogoś poniosło z wystawieniem bana. „….Lub  próba oszukania nadając nieprawdziwa nazwę”. Nwm jak twoim zdaniem nie pasuje to do przewinienia jakie zrobiłem. Jak będziesz następnym razem wypowiadał się na jakieś tematy o których nie masz pojęcia to się doinformuj, żebyś nie ***** gapy jak teraz. Z fartem 

Edytowane przez Marcinek
  • Thinking 1
  • Nie ośmieszaj się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to oszustwo podczas handlu czyli dostałeś blokadę za właśnie taką rzecz

 

 

A tak nawet jeśli to:

 

"*Zarząd Serwera może wyjść poza ramy czasowe, wydać zezwolenie lub nadać inną karę niż przewiduje Taryfikator jeżeli uzna to za stosowne."

 

według mnie do odrzucenia

co ja robię tu

 

1550629408_aaaea.png.a4830df593f3c98fc15322666a94e799.png.1ac1fccdbd596ecac4b39ac4409c60cf.pngtoshibainutoidol.png.cf9de0e582caee0b28e587fec600b122.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoja blokada została wydana prawidłowo. Wystawiając przedmiot o zmienionej nazwie chcąc wprowadzić kogoś w błąd jest traktowane jako "oszustwo podczas handlu". Nie ma znaczenia czy jest to bruk wystawiony jako diament czy przycisk wystawiony jako klucz - oszustwo to oszustwo. Twoja blokada i tak nie była maksymalna, więc odrzucam i widzimy się na serwerze po blokadzie.

  • Superka 2

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...