Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Klimak

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Klimak
Nick Administratora, który banował: xXOskar
Długość bana: Perm
Kiedy to się stało?: 2022-04-21 17:37
Opis sytuacji: Witam. Wszystko zaczęło się od tego, że kopałem na /warp kopalnia i jeden z graczy chamsko podkopywał się podemnie oraz kopał te same bloki co ja, napisalem mu na msg "naucz się kopać", po krótszej rozmowie napisałem mu "zabij się", a po 5 minutach dostałem bana. Przepraszam ze musiało do tego dojsc, działałem pod wpływem emocji, nie lubię gdy ktoś chamsko podkopuje się podemnie przez co spadam w dół. Była to pierwsza taka sytuacja, mam nadzieje że zostanie mi dana szansa. Pozdrawiam
Screen bana: https://zapodaj.net/4d37c7a216029.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że warto dać szansę ponieważ jak administrator napisał do mnie "zabije cię" po napisaniu skargi administrator z wyższą rangą napisał że było to nieuzasadnione gdzie mnie zabiję i pewnie było to w mc więc ja się pytam administracja może do kogoś pisać bezpodstawnie że go zabije a gracz tak napisze i dostaję perma? 
rozumiem też że gracz napisał "zabij się" a nie "zabije cię" ale takie "zabij się" mogło też być brane pod pvp więc na jedno wychodzi
Polecam administracji uzgodnić za co daję się bana rozumiem gracz gorszy administracja lepsza więc administracji nic nie grozi za coś napisanie 

za całkowitym unbanem image.png.418a9f7dbf36fb6732fcb711dda9ad76.pngimage.png.a7b1cc247c8aa0d0c70cd445a86f6385.png

Edytowane przez dominik585
  • Dislike 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
8 godzin temu, dominik585 napisał:

Myślę że warto dać szansę ponieważ jak administrator napisał do mnie "zabije cię" po napisaniu skargi administrator z wyższą rangą napisał że było to nieuzasadnione gdzie mnie zabiję i pewnie było to w mc więc ja się pytam administracja może do kogoś pisać bezpodstawnie że go zabije a gracz tak napisze i dostaję perma? 
rozumiem też że gracz napisał "zabij się" a nie "zabije cię" ale takie "zabij się" mogło też być brane pod pvp więc na jedno wychodzi
Polecam administracji uzgodnić za co daję się bana rozumiem gracz gorszy administracja lepsza więc administracji nic nie grozi za coś napisanie 

za całkowitym unbanem image.png.418a9f7dbf36fb6732fcb711dda9ad76.pngimage.png.a7b1cc247c8aa0d0c70cd445a86f6385.png

Wypowiem się do tego jak i całego odwołania. Jeżeli nie znasz sytuacji to proszę się nie wypowiadać, ewentualnie poczekać aż osoby związane z daną sytuacją się wypowiedzą na przykład jak ja teraz. Użytkownik nie zastosował jedynie słowa "zabij się", Był wulgarny, obrażał rodzinę pewnego użytkownika jak i samego gracza, mówił żeby zdechł i to w sposób bardziej wulgarny. Sytuacje w  jakich się wypowiadasz wskazują na to, że nie stosujemy się do własnych decyzji, a tak nie jest. Wprowadzasz graczy w błąd i potem przez takie osoby jak ty musimy tłumaczyć, właśnie takie sytuacje i pokazywać fakt, że wypowiadacie się w odwołaniach pisząc głupoty i atakując zarząd i to kompletnie bez powodu.  Rada dla ciebie jest taka, poczekaj aż wypowiedzą się osoby związane ze sprawą, potem zabierz głos ty. Pozdrawiam 🙂

 

PS: Wszystkie słowa które skierował użytkownik @Klimakdo gracza zostały uwzględnione i dlatego też karą nadaną był perm.

  • Superka 1
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem do niego tylko "zabij się" co nie miało w zaden stopniu kontekstu zycia realnego, co do reszty nie wydaje mi sie abym tak pisał, chyba że się myle. Gracz z ktorym doszlo do tej klotni wychodzil poza gre z tego co pamietam "kozak w necie, p*zda w świecie"

  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwołanie odrzucam z racji złamania regulaminu w znaczny sposób obrażając naszego gracza, wychodząc i grożąc odnośnie życia. Nie przystajemy na takie zachowanie, wiec otrzymałeś blokadę permanentną, która wydana została prawidłowo. Odczekaj do nowej edycji i wracaj do gry.

  • Superka 1

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...