Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Odwołanie Bana na Serwerze Mc: RealCraft.pl


zoszka
Wiadomość dodana przez Tadzio_,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w związku z tym że dostalam bana według mnie nie słusznie ponieważ ktos postanowil zrobic zart i wsadzil do krolika wielkanocnego fauszywą pisanke (jajko do przechowywania zwierząt) i napisalam na czacie cos w stylu "ej znalazlam pisanke z hinola wystawie ją zeby wam pokazać xd" no i wystawiłam za 200k aby nikt nie kupil i eryter nie pamietam calego nicku powiedzial ze jak nie usune tego to bd miala  bana no i usunelam i ban...prosze moglibyscie usunac mi bana serio gram tu 2 dni a juz takie cos za prawie nic..

 

  • Mrozi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

 

gdy zauważyłem, że wystawiłaś fałszywą pisankę wielkanocną chciałem zakończyć sprawę jak najmniej boleśnie. Dlatego też, napisałem, żebyś wycofała swoją licytację, gdyż jest to jawne oszustwo. Ty nie posłuchałaś i dostałaś słusznego bana. Moim zdaniem powinnaś dostać o wiele większą karę, bo cenę wywoławczą tej podrobionej pisanki ustawiłaś na 200k. Poniżej dowód z całej sprawy:

2022-04-20_21_18_55.thumb.png.1f77f5b94653dfc228ff6198df070a62.png

 

Dorzucam też logi:

[21:17:55] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SVip] eryter22: @zoszka wiesz co?
[21:18:00] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SVip] zoszka: będę kogos dziewczyna jak da mi 200k xd
[21:18:02] [Render thread/INFO]: [CHAT] [Vip] Viktoria635:  hR@}gO
[21:18:11] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SVip] zoszka: co eryter
[21:18:12] [Render thread/INFO]: [CHAT] [SVip] eryter22: zoszka albo wycofujesz lic albo masz bana za oszustwo

Jestem na nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...