Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

CichyGames


kamileq27

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: CichyGames

Nick Administratora, który banował: xKitka

Kiedy to się stało?: dnia 19 kwietnia 

Opis sytuacji: Dzisiaj zbierałam sobie pisanki, w pewnym momencie się troszkę zdenerwowałam, że nic nie mogę znalezć, napisałam na tabliczce, gdzie pisało "Wesołych świąt życzy Administracja", zmieniłam ją na "Chu***ych świat życzy administracja" (czy jakoś tak).

Zrobiłam to, bo ktoś na kanale głosowym powiedział mi, że nie mam psychy tego zrobić, a ja łatwo dałam się zrobić..

Szczerze żałuję tego co zrobiłam, ponieważ byłam po prostu zdenerwowana i wkurzona (na kanale głosowym też niezle się działo).

Chciałabym prosić administracje o drugą szanse, obiecuję, że już taka sytuacja nie będzie miała miejsca, od mojej osoby.

Już nie będę dawała się tak "wrabiać", bo szczerze nie wiedziałam, czy mogę za takie coś, coś dostać.

Proszę o usunięcie bana lub chociaż jego skrócenie.

Screen bana:

IMG_20220419_232232.jpg

  • Superka 2
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy wcześniej nie było z tobą problemu na serwerze bo nie obrażałaś administracji ani nie cheatowalas 

To jest (chyba) pierwszy taki przypadek gdy zrobiłaś coś złego dotyczące administracji 

Więc myślę że jak ja i wielu graczy dostaliśmy szanse tobie też się należy 

 

 

Za zdjęciem lub skróceniem blokady jeśli w razie pojawiła by się kolejna taka akcja szansy by nie było 

 

 

Pozdrawiam, miłego dnia/wieczoru 

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, gralem i gadalem duzo razy z cichagames, to jest mila i uprzejma osobka, nikogo nie wyzywa i nigdy administracje nie wyzywala, powinna dostac druga szanse.

Pozdrawiam

Edytowane przez McWifiBad

giphy (5).gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością jestem zmuszony odrzucić odwołanie. Powodem tej decyzji jest m.in. blokada za obrazę administracji miesiąc wcześniej, również złość i ''podpuszczenie'' innych graczy do takich czynów nie jest dla nas wytłumaczeniem dla skrócenia blokady. Tabliczek było więcej i o różnych treściach, których przytaczać nie mam zamiaru. Każde czyny niosą za sobą konsekwencje, niezależnie od tego jakie emocje brały górę. Blokada nie jest permanentna, więc odczekaj nałożoną karę, która jest prawidłowo nadana i wracaj do gry.

  • Sad 2

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...