Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

1337ork_


dominik585

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: dominik585 
Nick osoby oskarżonej: 1337ork_
Miejsce wydarzenia: serwer 
Data i godzina wydarzenia: zawsze XD 
Opis sytuacji: Otóż jest problem z tym graczem jak z sebaelo420 i dorianoo, tylko ten gracz przerasta samego siebie, jest owiele gorszy od samego sebaelo420 i dorianoo. 

Otóż gracz kłóci się o wszystko, nawet jak ktoś go nie sprowokował (dowody na ss z forum) napisałem propozycję ładną, estetyczną z kolorkami, żeby było ładniej, a on mi wjeżdża, że jestem stivem, a później zaczyna mnie obrażać, więc nie wiem o co mu chodzi. 

Każdego wyzywa @wikkiaai @AlixShuffle grały z nim w coś, po czym zaczął je wyzywać i całą administracje, jest to normalne zachowanie? 

Widziałem na oficjalnym dc rcka, jak każdy o nim piszę, że jak ktoś da mu bloka na działce, zacznie wypisywać, kłócić się i wyzywać, 

było tak u @Bartek,  1337ork_ zaczął przeszkadzać Bartkowi w jeżdżeniu wagonikiem, z jego kolegą, dlatego Bartek postanowił zablokować go na działce, a on nagle zaczął się kłócić i wyzywać, dlaczego go zablokował. 

Było to spowodowaną, e nie u jednego gracza, a u większej ilości. 

Lubiłem go bo wydawał się spoko, ale zakochał się w jakiejś dziewczynie, która postanowiła oszukać jakiegoś gracza, 1337ork_  postanowił ją bronić, lecz na końcu ona sama się przyznała, że go oszukała i to jest powód do wyzywania mnie? 

 

Niestety nie mam za dużo ssow, mam tylko te z forum. 

Chciałbym też żeby bylo tak jak ze skarga na sebaelo420, niech gracze się wypowiedzą na tą skargę co o tym sądzą (ponieważ za wiele ssow nie mam) 

 

Mam nadzieję, że gracz dostanie perma na następną edycję jak dostał @Dorianoo, ponieważ Doriana zachowanie w przeciwieństwie do Dawida, to nic XD 

 

Na dole to jest on, ale zmienił nick. 

 

Pozdrawiam, miłego dnia/wieczoru. 
Dowody:

Screenshot_20220419_180011.jpg

Screenshot_20220419_175327.jpg

Screenshot_20220419_181942.jpg

Edytowane przez dominik585
  • Superka 3
  • Mrozi 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. a więc tak...

 

Owszem była taka sytuacja ze gralam sobie z @wikkiaa i Dawidem w lige i nagle on zaczal jakos szurać... nie wiem co zaczal robic z mikrofonem ale vyl to nieprzyjemny dzwiek a więc poprosiłam go aby zrobil cos z mikrofonem bo irytuje mnie ten dźwięk a on do mnie zaczal mowic ze jeśli mi się vos nie podoba to moge sobie wyjść z kanalu albo przestac grac z nimi w lige (ja go wyśmiałam ponieważ siedzieliśmy na moim kanale na ts3 a on do mnie mowi ze mam wyjsc z kanalu bo mi cos nie pasuje... nie bede oklamywac, wkurzyłam się troszeczke i powiedxialam mu cos chyba obraźliwego... ale mnie on nie zgłosił a więc bana nie dostalam) no i się wkurzyłam ale postanowiłam że nic więcej nie będę mowic... byliśmy podczas gry i Dawid się wkurzył bo albo nie chciałyśmy isc na jego linie albo umarł (sorka ale nie pamiętam już tego dokładnie bo to bylo jakiś czas temu)  i zaczął mnie oraz @wikkiaa wyzywac ze jestesmy najgorsze I zaczął do nas się odnosić bardzo bardzo wulgarnie napisalam Wiktorii w prywatnej wiadomosci na ts3 ze chcialabym go zglosic za obraze i kiedy ona powiedzial mu ze musi mu nadać bana zaczął on wyzywac całą administracje... nie będę pisać tutaj jego slow ale myślę że nikt by nie chciał aby az tak bardzo go wyzywano i po pewnym czasie wikkiaa dala mu bana na 4 dni za obraze administracji bo zaszło już to troszkę za daleko...

 

Jeszcze jest jedną akcją...  zablokowalam go na mojej działce oraz jego koleżankę werqa_1 (chyba taki nick ona miala) ponieważ gdy robilam cs "waznego" oni przychodzili i mi przeszkadzali a gdy zobaczyli to ze ich zablokowalam zaczęli mnie w dwójkę wyzywac na msg od najgorszych i za każdą rażą kiedy ja bylam aktywna na serwerze oraz dawid lub werqa zaczynali mnie wyzywac... tutaj także nie chce pisać tego vo oni mi pisali ponieważ nie chce otrzymać "%"

 

Hmm.. nie wiem co mogę jeszcze o nich napisac ale liczę na zaakceptowanie tej skargi i nadanie temu graczowi prawidłowej kary

 

 

  • Przytulas 1

 


image.png.6b161203d2b8a85f8c8e17940199c53f.png
 

IDOL!image.png.aee8eb74a8e781b4c359ae817c9d3855.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Jak piszemy skargę to musimy posiadać jakieś dowody na winę gracza. Nie zbanujemy osoby na całą kolejną edycje bo wy napiszecie, że jest toksyczny i wyzywa, to nie wystarczy. Jedynie do czego można się przeczepić to pierwszy ss, tak to nigdzie nie ma nic złego.  Jeżeli użytkownik łamie regulamin trzeba go zgłaszać w danej chwili a nie pisać skargi bez dowodów. Użytkownik @DawidPvp1ma jedynie dwa razy nadane procenty na forum, raczej mi to nie wygląda na osobę która zachowywała się nadzwyczaj toksycznie. Jeżeli zbierzecie jakieś dowody i będą miały sens wtedy możecie napisać skargę, ale na ten moment skargę odrzucam.

  • Superka 1
  • Like 1
  • Dislike 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Skarga na Gracza została odrzucona!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...