Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

[odwolanie]McWifiBad


Rahim

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: McWifiBad 
Nick Administratora, który banował: Kazociak_
Kiedy to się stało?: Nie wiem, nigdzie nie pisze
Opis sytuacji: Sam do konca nie wiem co sie stalo, jezeli chodzi o to ze ktos pisal "Oddac w naturze" to myslalem ze chodzilo o bitke w prawdziwym zyciu, jak nie to nie wiem, zaluje ze dostalem bana i chcialbym to wyjasnic z jakims administratorem i jakby nie mozna bylo unbanowac na ta edycje, to czy mogli byscie na nowa dac unbana?


Screen bana: ...

Screenshot from 2022-04-18 12-26-31.png

Edytowane przez McWifiBad

giphy (5).gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ban trochę przesadzony, moim zdaniem za Twoje zachowanie powinieneś dostać, myślę że tak max tydzień. Ale na twoim miejscu poprawiłbym zachowanie i nie wdawanie się w konflikty z administratorami, bo dość dużo ich miałeś w ostatnim czasie 

Na ten moment neutral

 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako iż sprawa dotyczy mojej osoby, to się wypowiem.

Twoje zachowanie ostatnim czasem jest po prostu szokujące, postaram się tutaj przytoczyć kilka twoich wiadomości w moją stronę, skoro nie wiesz, o co tak właściwie chodzi 🙂 

Zaczęło się od sprawy z dnia 16.04.2022, otrzymałeś wtedy blokadę za napisanie czegoś w stylu "Alicja ma moda za wylizanie Oskarowi"  [nie ja wydawałam bana, dlatego nie wiem, co tam dokładnie było napisane]

Wczoraj wieczorem zadałeś mi pytanie nawiązujące do wiadomości z soboty:

 

22:55:25.244

Spoiler

[CHAT] [Gracz] McWifiBad: Alicjja, powiedz mi, co zrobilas ze jesteś modem? 

Z nadzieją, że gracz odpuści po tym jak "powiem mu to na co czeka" napisałam, że oczywiście to co napisał wczorajszego dnia, na co on odpowiedział: 

 

22:56:05.389

Spoiler

[CHAT] [Gracz] McWifiBad: alicjja ja wiedzialem o tym, chcialem się sam przekonac hehe

Jednak gracz nie odpuścił i zaczął pisać dalej:

 

22:56:19.947

Spoiler

[CHAT] [Gracz] McWifiBad: ale to tez pedofilstwo bo masz 13 lat 😕

 

22:56:50.558

Spoiler

[CHAT] [Gracz] McWifiBad: No twoja twarz to na 13 wyglada imo 😕

 

23:04:40.199

Spoiler

[CHAT] [Gracz] McWifiBad: alicjja ja mam twoje zdjecia xDD

 

23:04:48.194

Spoiler

[CHAT] [$][Gracz] kamileq27: mcwifibad wyslij ^^


23:04:59.026

Spoiler

[CHAT] [Gracz] McWifiBad: to cho pv dc

 

Chwile później gracz dominik585 napisał wiadomość o treści:

 

23:07:14.581

Spoiler

[CHAT] [SVip] dominik585: Alicjja widzisz kamileq nawet nic nie pizse zawstycizl się

Po czym gracz na to odpisał 


23:08:04.858

Spoiler

[CHAT] [Gracz] McWifiBad: jak bym widzial taka morde na zywo to tez bym się zawstydzil dominik

 

Następnie była sytuacja, że gracz McWifiBad napisał, że jak zaczne normalnie pomagać i odpisywać to może kiedyś mi coś wybaczy

Na tą wiadomość odpisał kamileq27:

 

23:12:00.196

Spoiler

[CHAT] [$][Gracz] kamileq27: mcwifibad wybaczy ci jak oddasz jej w naturze

 

Twoja odpowiedź była następująca:

 

23:12:19.757

Spoiler

[CHAT] [Gracz] McWifiBad: co mam jej niby oddac kamileq27?

 

23:12:46.883

Spoiler

[CHAT] [Gracz] McWifiBad: Typiara z liscia dostanie i będzie lezec do konca roku w szpitalu

 

23:18:00.789

Spoiler

[CHAT] [Gracz] McWifiBad: Nie będę uprawial s3x z 13 latka

 

Tak jak przymykałam oko na wszystkie twoje chamskie i niemiłe wiadomości w moją stronę, tak ta, przedostatnia wymieniona przeze mnie, była przesadą, nie będę tolerować takiego zachowania. Jeśli nie podoba Ci się sposób odpowiadania na pomocy przez moją osobę, to napisz skargę, a nie zaczynasz pisać takie rzeczy, zastanów się na przyszłość dwa razy, zanim wyślesz takie wiadomości. Mam nadzieję, że kiedyś to zrozumiesz, bo jak na razie nie wyciągasz nic z tych banów i uważasz, że nic się nie stało.
Co do bana został wydany słusznie, jestem za odrzuceniem odwołania.

 

Pozdrawiam.

  • Superka 1

 

 

sheeesh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Alicja napisał:

Witam, jako iż sprawa dotyczy mojej osoby, to się wypowiem.

Twoje zachowanie ostatnim czasem jest po prostu szokujące, postaram się tutaj przytoczyć kilka twoich wiadomości w moją stronę, skoro nie wiesz, o co tak właściwie chodzi 🙂 

Zaczęło się od sprawy z dnia 16.04.2022, otrzymałeś wtedy blokadę za napisanie czegoś w stylu "Alicja ma moda za wylizanie Oskarowi"  [nie ja wydawałam bana, dlatego nie wiem, co tam dokładnie było napisane]

Wczoraj wieczorem zadałeś mi pytanie nawiązujące do wiadomości z soboty:

 

22:55:25.244

  Pokaż ukrytą zawartość

[CHAT] [Gracz] McWifiBad: Alicjja, powiedz mi, co zrobilas ze jesteś modem? 

Z nadzieją, że gracz odpuści po tym jak "powiem mu to na co czeka" napisałam, że oczywiście to co napisał wczorajszego dnia, na co on odpowiedział: 

 

22:56:05.389

  Pokaż ukrytą zawartość

[CHAT] [Gracz] McWifiBad: alicjja ja wiedzialem o tym, chcialem się sam przekonac hehe

Jednak gracz nie odpuścił i zaczął pisać dalej:

 

22:56:19.947

  Pokaż ukrytą zawartość

[CHAT] [Gracz] McWifiBad: ale to tez pedofilstwo bo masz 13 lat 😕

 

22:56:50.558

  Pokaż ukrytą zawartość

[CHAT] [Gracz] McWifiBad: No twoja twarz to na 13 wyglada imo 😕

 

23:04:40.199

  Pokaż ukrytą zawartość

[CHAT] [Gracz] McWifiBad: alicjja ja mam twoje zdjecia xDD

 

23:04:48.194

  Pokaż ukrytą zawartość

[CHAT] [$][Gracz] kamileq27: mcwifibad wyslij ^^


23:04:59.026

  Pokaż ukrytą zawartość

[CHAT] [Gracz] McWifiBad: to cho pv dc

 

Chwile później gracz dominik585 napisał wiadomość o treści:

 

23:07:14.581

  Pokaż ukrytą zawartość

[CHAT] [SVip] dominik585: Alicjja widzisz kamileq nawet nic nie pizse zawstycizl się

Po czym gracz na to odpisał 


23:08:04.858

  Pokaż ukrytą zawartość

[CHAT] [Gracz] McWifiBad: jak bym widzial taka morde na zywo to tez bym się zawstydzil dominik

 

Następnie była sytuacja, że gracz McWifiBad napisał, że jak zaczne normalnie pomagać i odpisywać to może kiedyś mi coś wybaczy

Na tą wiadomość odpisał kamileq27:

 

23:12:00.196

  Pokaż ukrytą zawartość

[CHAT] [$][Gracz] kamileq27: mcwifibad wybaczy ci jak oddasz jej w naturze

 

Twoja odpowiedź była następująca:

 

23:12:19.757

  Pokaż ukrytą zawartość

[CHAT] [Gracz] McWifiBad: co mam jej niby oddac kamileq27?

 

23:12:46.883

  Pokaż ukrytą zawartość

[CHAT] [Gracz] McWifiBad: Typiara z liscia dostanie i będzie lezec do konca roku w szpitalu

 

23:18:00.789

  Pokaż ukrytą zawartość

[CHAT] [Gracz] McWifiBad: Nie będę uprawial s3x z 13 latka

 

Tak jak przymykałam oko na wszystkie twoje chamskie i niemiłe wiadomości w moją stronę, tak ta, przedostatnia wymieniona przeze mnie, była przesadą, nie będę tolerować takiego zachowania. Jeśli nie podoba Ci się sposób odpowiadania na pomocy przez moją osobę, to napisz skargę, a nie zaczynasz pisać takie rzeczy, zastanów się na przyszłość dwa razy, zanim wyślesz takie wiadomości. Mam nadzieję, że kiedyś to zrozumiesz, bo jak na razie nie wyciągasz nic z tych banów i uważasz, że nic się nie stało.
Co do bana został wydany słusznie, jestem za odrzuceniem odwołania.

 

Pozdrawiam.

Nigdzie nie widze ze napisalem  czegos zlego :>, mam myslec 2 razy, podczas gdy sie pytalem o pomoc jakos to odpowiadalas "nie rozumiem" az dostalem upomnienie za spam na /pomoc ;), teraz sama wiesz ze moda nie dostalas "Podaniem" kazdy o tym wie. 
Wracajac do tego "lizania oskarowi" To ja dla zartu to pisalem +bylo tylko 9 osob ktorych znam, wiec nie rozumiem w czym masz problem, nie uzywalem wulgaryzmow i nie musialo to sie skierowac do ciebie i Oskara, mogli to byc moi znajomi albo knajf'a, zaluje ze dostalem bana, ale nie zaluje ze pisalem do ciebie takie "chamskie i niemile rzeczy", pisalem to z powodem twojego rozumu, nie potrafisz odpowiadac na /pomoc to nie pisz nic, niech jakis inny administrator pomoze jak o niczym nie wiesz, ban nie powinnien byc nadawany permanentie, zgodzilbym sie na perma do konca tej edycji, sluszny ban "permanentnie" piszesz, ban od 7-10dni albo wyciszenie 7-10dni powinnien byc.

 

 

nie pozdrawiam

Edytowane przez McWifiBad
  • Thinking 2
  • Nie ośmieszaj się 1

giphy (5).gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem z twojej strony żadnych wyzwisk w stronę administracji szczególnie na czacie ogólnym (bo na dc masz bana)
niech jakiś administrator się wypowie co tutaj zaszło 
i też jakby nie można było odbanować na tą edycję to dobrze by było odbanować na nastepną ponieważ myślę że gracz zmieni zachowanie (w moim przypadku się zmieniło)


jak na razie neutral

 

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, McWifiBad napisał:

Nigdzie nie widze ze napisalem  czegos zlego 😆

To świetnie o Tobie świadczy, że nie widzisz w tych wiadomościach nic złego 

3 minuty temu, McWifiBad napisał:

az dostalem upomnienie za spam na /pomoc 😉

Nigdy nie dałam upomnienia za "spam" na pomocy, nie wiem, o jaką sytuację Ci chodzi, ale gwaratuje, że za darmo upomnienia nie dostałeś:) Jeśli administrator piszę, że nie rozumie pytania zadanego przez ciebie, to trzeba je doprecyzować i napisać w sposób zrozumiały 🙂 

4 minuty temu, McWifiBad napisał:

teraz sama wiesz ze moda nie dostalas "Podaniem" kazdy o tym wie

Sama wiem? Nie rozumiem czemu tak mówisz i jaki masz problem z faktem, że mam Moda. Jednak dobrze pamietam zarówno ja jak i moi koledzy z administracji jak tydzień temu miałam rekrutacje, więc proszę, abyś nie mówił czegoś co nie jest prawdą.

 

 

sheeesh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Alicja napisał:

To świetnie o Tobie świadczy, że nie widzisz w tych wiadomościach nic złego 

Nigdy nie dałam upomnienia za "spam" na pomocy, nie wiem, o jaką sytuację Ci chodzi, ale gwaratuje, że za darmo upomnienia nie dostałeś:) Jeśli administrator piszę, że nie rozumie pytania zadanego przez ciebie, to trzeba je doprecyzować i napisać w sposób zrozumiały 🙂 

Sama wiem? Nie rozumiem czemu tak mówisz i jaki masz problem z faktem, że mam Moda. Jednak dobrze pamietam zarówno ja jak i moi koledzy z administracji jak tydzień temu miałam rekrutacje, więc proszę, abyś nie mówił czegoś co nie jest prawdą.

Ok.

z tym tekstem "Pedoflistwo" pisalas ze oddasz w naturze, z czego na poczatku nie zrozumialem bo myslalem ze chodzi o bitke w prawdziwym zyciu, ale pozniej ogarnalem, jestes 3 lata mlodsza ode mnie, wiec napisalem dobrze, ze nie moge z toba bo byloby to pedofilstwo i nie oklamuj nikogo juz prosze ;), zgadzam sie na bana, sluszny ban, ale nie permanentnie.

Nie pozdrawiam

 

Edytowane przez McWifiBad
  • Dislike 1
  • Nie ośmieszaj się 1

giphy (5).gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, McWifiBad napisał:

z tym tekstem "Pedoflistwo" pisalas ze oddasz w naturze

Nie ja to napisałam to po pierwsze, dalej, pisząc, że mam 12lat to nie znaczy, że tyle mam. Tak dla informacji, aby dołączyć do administracji trzeba mieć minimum 15lat 😉

4 minuty temu, McWifiBad napisał:

i nie oklamuj nikogo juz prosze 😉

Kurde to jest serwer minecraft a nie niewiadomo co, o czym ty myslisz? Jestem tylko ciekawa skąd sobie to wziąłeś

 

 

sheeesh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...