Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

x_macioesu_x


KamCiuu123

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: KamCiuu123
Nick osoby oskarżonej: x_macioesu_x
Miejsce wydarzenia: moja działka
Data i godzina wydarzenia: 15.04.2022 19.21
Opis sytuacji: Przyszedł do mnie grać z nickiem x_macioesu_x z chęcią kopania na beaconie na 5 minut za 3k. Został dodany po czym znikł (prawdopodobnie miał /sethome w miejscu gdzie stoi mój beacon) i wykopał wszystkie bloki żelaza (154) które zasilały beacona.
Dowody: Dowodami są screeny z : miejsca zdażenia, konwersacji oraz przelewu 3k na konto

2022-04-15.png

2022-04-15 (2).png

2022-04-15 (1).png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod

Uważam, że powyższe ss są wystarczającymi dowodami na kradzież. Na ss jest pokazane, że gracz x_macioesu_x wysłał wiadomość o treści: "omgg becon amamamam" co pokazuje, że sam się zdradził, że kradnie beacon.

Jestem za wyciągnięciem konsekwencji

931365354_Zrzutekranu(714).png.0670b870038949f1a64b527ff0a1e9bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem logi związane z podnoszeniem i stawianiem beaconów i nie ma nich zapisu, że x_macioesu_x go ukradł. Mógł jedynie zabrać bloki żelaza, lecz nie mamy jak tego sprawdzić i udowodnić. Dodatkowo trzeba liczyć się z ryzykiem, jeśli sprzedaję się usługę kopania na bejcy trzymając ją na działce, do której daje się dostęp osobą, które mają tam kopać. Na załączonych ssach nie widać też jak x_macioesu_x te bloki rozkopuje a sama wiadomość na czacie "omgg becon amamamam" nic nie wnosi do sprawy ani nie stwierdza, że oskarżony przyznaję się do kradzieży lub się zdradza w jakikolwiek sposób. Wiadomość ta bardziej pokazuje ekscytację na ten blok, ponieważ beacon jest cennym przedmiotem, który posiada jednak mała ilość graczy i wzbudza pozytywne emocje wśród młodszej grupy graczy i każdy reaguje na niego w inny sposób.

Skargę odrzucam z racji na brak konkretnych dowodów wskazujących winę x_macioesu_x.

 

120939505_388695128820850_7762642661662048347_n.png

 

 

Lewaki (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...