Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Adi345


vanataa7

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: vankataa7
Nick osoby oskarżonej: adi345
Miejsce wydarzenia: server minecraft
Data i godzina wydarzenia: 15:55 cos takiego
Opis sytuacji: przelałem kase uzytkownikowi za mag klucz po czym on powiedzial ze nie dostal wszystkie dowody na ss
Dowody: https://ibb.co/c3L42Kt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mod

Dałeś sie troche oscamować. Takie wymiany robi sie na /oferta 

Ponadto na ss nie widać dokładnie za co miałeś przelać mu tą kase i można wnioskować tylko z tego co piszesz tutaj w zgłoszeniu.

Na logach widać, że przelałeś pieniądze i poleciłeś Adiemu aby sprawdził pod /money, na co ten odpowiedział, że nic tam nie widzi co było kłamstwem, bo przecież tam są zapisane wszyskie przelewy, więc jeżeli pozostałe serwerowe logi (niewidoczne na ss) potwierdzą, że to faktycznie miało byc za magiczny klucz, to jestem za wyciągnięciem konsekwencji.

 

Edytowane przez Fillplay
Powód edycji: ortografa zrobiłem

931365354_Zrzutekranu(714).png.0670b870038949f1a64b527ff0a1e9bf.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skargę odrzucam i już tłumaczę skąd taka decyzja. Poniżej zamieszczam wycięty fragment z twojego ssa, na którym widać, dlaczego zgłaszana przez ciebie osoba nie dostała żadnych pieniędzy. Wynika to z twojej pomyłki, ponieważ przelałeś te 18 tysięcy innej osobie, czyli adi12 a nie Adi345. Na przyszłość polecam sprawdzać 2 razy, komu przelewa się pieniądze, zanim kliknie się enter.

3e0a18f2f8c6d05f36a3f1367f8b0dca.png

 

120939505_388695128820850_7762642661662048347_n.png

 

 

Lewaki (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...