Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Mareczekkk


Mareczekk
Wiadomość dodana przez jipsyy,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Mareczekk , Mareczekkk
Nick Administratora, który banował: Zeltraz
Kiedy to się stało?: 10.04.2022
Opis sytuacji: Otrzymałem bana na 10 dni z powodu missclickowego wyjsca z mc podczas sprawdzania cheatow do ktorych chcialem sie przyznac, probowalem sie skontaktowac z zeltrazem poprzez wchodzenie na multi konta przez mc ale za kazdym razem po kilku sekundach bylem banowany, kazano mi isc na tsa lub discorda ale dopiero pozniej dostalem ip do tsa do ktorego wbilem. 
Screen bana: ...

obraz_2022-04-10_141355.png

Edytowane przez jipsyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie otrzymałeś linku/IP do ts3 dlatego próbowałeś jakoś skontaktować się z administratorem 
Uważam że należy się druga szansa ponieważ gracz nie miał jak skontaktować się z administracją a po przez ts3/dc nie miał dostępu więc miejmy nadzieję że administracja uszanuję gracza i da mu drugą szanse (ale zostawić bana za cheaty na 10dni) 
na tak

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa dość zawiła, jednak spoglądając na kilka czynników, jesteśmy w stanie dojść do rozwiązania. Administrator podczas sprawdzania zobowiązany jest do wklejenia formułki, która informuje gracza, co się dzieje, co ma zrobić i co ważne szczególnie tym przypadku zawiera IP TeamSpeak'a! Dodatkowo IP jest widoczne razem z innymi informacjami na tabliczkach w sprawdzarce, do której zostałeś przeniesiony. Do cheat'ów mogłeś również przyznać się przy użyciu /pomoc i zakończyć sprawdzanie w szybkim tempie. Dodatkową sprawą jest to, że po otrzymaniu blokady mogłeś zgłosić się tutaj, dokładnie w ten sam dział i wtedy próbować wyjaśnić zajście. Podsumowując, nie było potrzeby tworzenia aż 5MK, gdzie na jednym czas gry wynosi więcej niż kilka minut, co może sygnalizować, że nie używałeś go tylko do kontaktu z Administracją. Przykro mi, ale odwołanie jestem zmuszony odrzucić.

  • Dislike 1

GIF briefcase vincent vega fumando - animated GIF on GIFER - by Frostsmasher

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...