Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

dominik585

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick (z serwera): dominik585
Propozycja dotyczy (tytuł): zmiana rtp 
Opis propozycji: Otóż siedziałem sobie na discord z różnymi graczami RC i usłyszałem że narzekają na rtp jakie jest na serwerze 

W sensie chodzi o takie coś 

Idziesz na warp s chcesz znaleźć się gdzieś gdzie nie ma żadnych graczy i nie chcesz żeby ktoś cię zabił wpisujesz /rtp a tu nagle teleportujesz się przed pvp gdzie jeszcze nie można budować 

Myślę że nikt nie chciałby się tepnąć akurat na warp s gdzie stoi kilka osób w np. Nether setach a ty jesteś sam i musiałbyś uciekać 

Proponuję żeby rtp zaczynało się np. 20kratek za linią budowania 

Zapobiegałoby to licznym stratom np. U nowych graczy którzy po prostu po coś wyszli na warp s a zostali zabici. 


Dodatkowe SS'y: zbędne 

  • Superka 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, sahen24 napisał:

jestem na nie samo rtp dobrze działa i jeżeli ktoś używa komendy rtp to musi się liczyć ze tepnie go pod pvp jak dla mnie do odrzucenia 

Rtp służy do tego żeby właśnie ominąć takiej śmierci/bójki z innymi graczami 

A jak się ktoś tepnie akurat pod spawna z wartościowymi itemami to wszystko traci więc jest sens tego Rtp? 

  • Superka 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...