Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

KARIK969
Wiadomość dodana przez Marcinek,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

KARIK969 dostałem bana bo instalowałem TS3 i nie umiałem sie nim posługiwać usunęli mi dziłęke jak miałem z kolegą i jego ity również moje zostały zniszczone grałem na tym serwerze tak długo że nie używał bym hax miałem przegrane aż 169 godzin na tym serwerze nie ryzykował bym banem i usunięciem działki. Najprawdo podobnie zgłosili mnie jacyś gracze bo mnie nie lubili lub byłem lepszy od nich i umiałem dobrze krytować z miecza i sikierY i poco bym miał mieć hax? jak ma się i ich używa to znaczy ze jest się słaby 

  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak ssow 

Brak tagów 

Zła nazwa odwołania 

Jak nie umiałeś posługiwać się ts3 było zapytać się administratora który cię sprawdzał co trzeba robić lub zapytać się czy można wejść na discord zamiast ts3

 

Niestety do odrzucenia 

  • Nie ośmieszaj się 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Jeżeli nie wszedłeś na ts3 podczas sprawdzania to ban jest zasadny. Podczas sprawdzania wysyłamy poradnik jak zainstalować i uruchomić TeamSpeak, więc niestety odwołanie jestem zmuszony odrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...