Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

sebaelo420


dominik585

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: dominik585
Nick osoby oskarżonej: sebaelo420 
Miejsce wydarzenia: serwer
Data i godzina wydarzenia: zawsze gdy wejdzie na serwer 
Opis sytuacji: 

Więc tak 

Otóż ja i dużo innych osób chciałoby żeby gracz sebaelo420 dostał bana tak jak dostał bana Dorianoo 

 

Więc gracz sebaelo420 jest bardzo toxic za każdym razem jak wejdzie na serwer nie obejdzie się bez wyzwisk 

Gracz ten wiecznie zaprasza osoby na dc żeby się z nimi wyzywać a potem jak ktoś wejdzie na to dc robi to samo na serwerze bo dzieciak ma coś z łbem niestety 

Ale bardziej chciałbym żeby była sprawiedliwość na serwerze bo Dorianoo dostał bana za bycie toxic chociaż jest mniej agresywny i w ogóle od sebaelo420 więc dlaczego sebaelo420 miałby nie dostać bana? 

Sebaelo420 to bardzo toksyczna osoba o wiele gorsza od Dorianoo 

 

Jest to skopiowane bo nie chciało mi się pisać drugi raz ale kazociak napisał że jest szansa na zaakceptowanie skargi😉

 

Najlepiej jakby taki perm jak u dorianoo przeszedł na kolejną edycję ponieważ jak już każdy wie jest końcówka edycji

Dowody:nie potrzebne 

Edytowane przez dominik585
  • Nie ośmieszaj się 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Kazociak napisał:

Przydałoby się jednak dodać jakieś dowody do tego wątku.

Niestety jak wiele osób wie mam nowego windowsa dlatego też straciłem wszystko z mojego komputera ponieważ nic nie dało się zrobić 😕 
 

  • Nie ośmieszaj się 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, sahen24 napisał:

 brak jakich kolewiek dowodow i znam sebaelo420 dysyc dlugo 

Właśnie proszę wziąć pod uwagę że ty i sebaelo420 znacie się już nie od jednej edycji więc moje pytanie miałby wyzywać znajomego?
Otóż wiem nie ma żadnych dowodów z mojej strony ponieważ tak jak napisałem wyżej wszystko straciłem z mojego komputera
Mam nadzieję że gracze nie będą się "bać" wypowiedzieć co robi sebaelo420 żeby przypadkiem nie mieć u niego "kosy" na pvp bo nie każdy z rc jest mistrzem w te klocki😉


(nie mogłem dwóch cytatów na raz nie wiem dlaczego więc piszę dwa osobne)

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, dominik585 napisał:

Niestety jak wiele osób wie mam nowego windowsa dlatego też straciłem wszystko z mojego komputera ponieważ nic nie dało się zrobić 😕 
 

Jeśli oskarżony Gracz faktycznie jest tak toksyczny, że powinien dostać blokadę permanentną, to pewnie znajdzie się ktoś, kto ma jakieś screeny z tym związane. Inni też mogą dodawać tu dowody od siebie - im więcej, tym lepiej.

  • Like 1

It's strange what desire will make foolish people do...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Patrząc na to z obiektywnego punktu widzenia osoby trzeciej, która nie jest zamieszana w sprawę i nie kumpluje się z dominik585 i sebaelo420, ale zna obu panów z relacji Administrator pilnujący porządku a gracz, który spędza czas na serwerze. Skarga ta pokazuje tylko, że jest to kolejny przypadek gdzie, ktoś kogoś nie lubi, więc chce mu zaszkodzić i dodatkowo załatwić jakiegoś długiego bana. Podobnie jak to było w skardze na 1337ork_ tak też tutaj skarga jest, ale nie ma żadnych dowodów, które potwierdzałyby to, że oskarżenia są zasadne i pokazują, że sebaelo420 faktycznie jest taki toksyczny i szkodzi serwerowi, jak to jest opisywane. Co prawda miał on kilka banów za obrazy gracza i groźby, ale to było na przestrzeni grudnia i lutego, za co już wtedy odpowiedział. Od tamtej pory nie otrzymał żadnej nowej blokady. Dodatkowo od momentu napisania na niego skargi minęły 2 tygodnie, gdzie na początku Kazociak napisał tak:

W dniu 8.04.2022 o 14:23, Kazociak napisał:

Jeśli oskarżony Gracz faktycznie jest tak toksyczny, że powinien dostać blokadę permanentną, to pewnie znajdzie się ktoś, kto ma jakieś screeny z tym związane. Inni też mogą dodawać tu dowody od siebie - im więcej, tym lepiej.

 

Po 2 tygodniach w dalszym ciągu nie ma żadnych dowodów. Co tylko bardziej utwierdza mnie w moim przekonaniu. Gdyby faktycznie ten gracz ciągle zachowywałby się w sposób tak bardzo karygodny, to zapewne w tym wątku odpowiedziałaby masa osób dotknięta jego czynami, przedstawiając dowody wszelakiego rodzaju. Aczkolwiek tak się nie stało, dlatego bardzo cię proszę @dominik585. Jeżeli kogoś nie lubisz razem ze swoimi znajomymi, to rozwiązujcie konflikty między sobą. Nie angażując w to Administracji serwera poprzez takie skargi, ponieważ jest to dla nas strata czasu, który moglibyśmy spożytkować na bardziej produktywne rzeczy. Pamiętaj, że już tak bardzo chcesz się na kogoś rozpisać, to pozbieraj DOWODY, zamiast rzucać puste słowa na wiatr, których nie można zweryfikować i nie mają w żadnym stopniu przekładu na rzeczywistość.

Skargę oczywiście odrzucam.

  • Superka 2
  • Dislike 1
  • Przytulas 1

 

120939505_388695128820850_7762642661662048347_n.png

 

 

Lewaki (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...