Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Julcix_390


Julcix_390

Rekomendowane odpowiedzi

Administracja dokadnie Alicjja, pozwoliła sobie odpuścić sprzedania mi potki podpisanej jako ,,mikstura niewidzialności" przez jednego gracza, jednak kiedy ja chciałam to zrobić dostałam bana na 24h:))

Skąd miałam to wiedzieć, skoro inni mogą? Stało sie to 5.04.2022 godzina 19:57

 

USER_SCOPED_TEMP_DATA_MSGR_PHOTO_FOR_UPLOAD_1649184065927_6917179324453939049.jpeg

Edytowane przez Julcix_390
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, ale nie. Inni też nie mogą, taka sytuacja nie powinna mieć miejsca, zwyczajnie mogło nie być żadnego administratora, co przyczyniło się do pozostania takiego przedmiotu na licytacji. Sprawdziłem logi i widać w nich gołym okiem przedmiot, który jest fałszywy. @Alicja jako KidMod, nie może brać udziału w życiu graczy w taki sposób, co dyskwalifikuje jeden z zarzutów, jeśli taka nieprawidłowość miała miejsce, zgłoś to w innym dziale. Podsumowując, blokada nie jest długa, bo to zaledwie 24h, na dodatek została wydana słusznie. Odczekaj czas i wracaj na serwer.

  • Superka 1

GIF briefcase vincent vega fumando - animated GIF on GIFER - by Frostsmasher

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...