Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

fojeqq

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: fojeqq
Nick Administratora, który banował: Kazociak_
Kiedy to się stało?: 01.04.2022
Opis sytuacji: bylem w pracy tego dnia a dzis próbowalem sie zalogowac i nie moglem bo mam bana podobno za x-ray . zaznaczam ze grajac głownie budowalem o czym moga poswiadczyc moi znajomi . nie uzywam nie legalnych modyfikacji bo poprostu mnie to nie bawi .
Screen bana: ...

Zrzut ekranu 2022-04-02 122653.png odwolanie.png

Zrzut ekranu 2022-04-02 122839.png odwolanie 1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Kaza dał ci bana za cheaty, to napewno się nie mylił tylko miał powody twierdzić, że czitujesz. Widać, ze dostałeś bana na 5 dni czyli musiałeś się jakoś przyznać do posiadania czitów. Możliwe też, że ktoś nagrał twoje kopanie lub że pisałeś do kogoś że masz xray. Na przyszłość polecam nie czitować. 

Jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonsultowałem się w tej sprawie z @Kazociaki dokładnie zostało mi wytłumaczone dlaczego otrzymałeś taką blokadę. Jako HeadAdmin ma prawo do wydawania banów po obserwacji i przy uznaniu tego za stosowne. Odwołanie jestem zmuszony odrzucić, nie ma powodów, abyśmy przymykali oko na akcje przy użyciu niedozwolonych modyfikacji, które są tak uciążliwe dla graczy.

  • Superka 2
  • Thinking 1

GIF briefcase vincent vega fumando - animated GIF on GIFER - by Frostsmasher

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...