Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

michal91231


michal91231
Wiadomość dodana przez Marcinek,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ...michal91231
Nick Administratora, który banował: ...Zeltraz 
Kiedy to się stało?: ...Chyba dziś
Opis sytuacji: ...bo daxim_  dał mi bana na 5dni zamiast na zawsze a dziś patrze ile mi zostało i tam pisze Mk 6+ nie moge z was admini ktoś robi mk i pisze ze jest mną i to chyba kolega z klasy co mnie nie lubi , nie rozumiecie za nie gram na mk mam swój server survival i gram sam a nie na mk na realcraft! Mam na dzieje że zrozumiecie i bede miał bana tylko na 4 dni jak przedtem. A jak kolega pisze z randomami o mnie to go banujcie bo to pewnie on ale nie wiem co on robi napewno scamuje .
Screen bana: ...image.thumb.png.cfc2689645bbf88643a7776fe1984861.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi, ale nie ma szans na PONOWNE ściągnięcie blokady. DaXim jasno Ci wytłumaczył, że każde kolejne MK będzie karane banem permanentnym bez możliwości odwołania.Tak też stało się w tym wypadku i pozostanie to niezmienione. Odrzucam.

GIF briefcase vincent vega fumando - animated GIF on GIFER - by Frostsmasher

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...