Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

gdgamer44


gdgamer44
Wiadomość dodana przez Marcinek,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Admin Forum
Admin Forum

Widzę, że poleciało tu trochę nieprawdziwych informacji, więc postaram się wszystko ładnie opisać.

 

Wzięłam Cię dzisiaj (30.03) na sprawdzanie, ponieważ było podejrzenie, że posiadasz niedozwolone modyfikacje. Napisałeś, że się nie przyznajesz i kazałam wbić Ci na ts. Ostatecznie wypadło na dc, bo podobno miałeś jakieś problemy z TeamSpeak'iem i poprosiłeś, aby rozmowa odbywała się na discordzie. Dodałam Cię i od razu zaczęliśmy rozmowę. Ponownie powiedziałeś, że nie przyznajesz się do posiadania cheatów i podałeś kod do anydeska. Kiedy już sprawdzałam Twoje paczki zasobów na launcherze, to znalazł się tam txt x-ray'a, który był na wersję naszego serwera (dokładnie na 1.16, a Ty akurat wtedy byłeś na tej wersji). Opowiadałeś, że z niego nie korzystasz, a ja wytłumaczyłam Ci, że niestety samo posiadanie jest zabronione. Dodałam również, że w każdej chwili możesz go po prostu sobie włączyć i nawet w tym momencie przyznałeś mi rację (xD?). Dobrze wiedziałeś, że za cheaty jest usuwana działka i również Cię o tym poinformowałam. Usunęłam działkę i nadałam Ci blokadę. Powiedziałeś, że wszystko rozumiesz i się rozłączyłeś. 

 

Nie mam pojęcia skąd nagle - Twoim zdaniem - jest to "ban za nic", skoro doskonale wiedziałeś, że posiadanie cheatów na naszym serwerze jest zabronione. Całe sprawdzanie widziałeś na własne oczy, więc sam doskonale wiesz, co zostało znalezione. Właściwie Twoje oburzenie może wynikać z tego, że Twojemu koledze nie udało się zabrać itemów z Twojej działki, więc postanowiłeś tutaj troszkę namieszać (to tylko moje przypuszczenia). 

 

Podsumowując - dostałeś bana za cheaty (nie za nic), które zostały u Ciebie wykryte. Następnym razem staraj się pisać prawdę w swoich wątkach, ponieważ - jak widać - kłamstwo ma krótkie nogi. Odwołanie oczywiście moim zdaniem do odrzucenia

  • Superka 2

271383140_1037804123446480_1504831756147281481_n.gif

 

💥These are the things, the things we lost💥 💫The things we lost in the fire, fire, fire💫

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jipsyywyczerpała temat, powiedziała nawet więcej niż było trzeba. Sprawa walki z niedozwolonymi modyfikacjami to dla nas rzecz wyjątkowo ważna, dlatego nie ma szans na ściągnięcie blokady w obliczu takiego czynu. Odrzucam!

  • Superka 1
  • Przytulas 1

GIF briefcase vincent vega fumando - animated GIF on GIFER - by Frostsmasher

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...