Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

[wniosek na unbana] McWifiBad


Rahim

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: McWifiBad
Nick Administratora, który banował: Jipsyy
Kiedy to się stało?: 30/5/22
Opis sytuacji: Nie chce mi sie tego opowiadać, skót będzię. Śmiałem sie z kolego o jipsyy, ona wszystko ignorowala i w kazdym moim zdaniu bylo zakrywane przeklęstwo, później coś tam leciało nie pamiętam, a na samym końcu napisał BigHead "Podajcie ig", więc dla żartu napisałem "Jexxć_jipsyy_" i po chwili dostaje bana na 24h i jipsyy oplakana, nie wiem gdzie popelnilem blad, poprawie sie nastepnym razem7684255ć
Screen bana: Ta czekaj

Screenshot from 2022-03-30 00-22-39.png

  • Nie ośmieszaj się 1

giphy (5).gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Ban na 1 dzień za prowokowanie i obrażanie administracji jest i tak krótki. Następnym razem trzeba przemyśleć co piszemy i nie będzie takich problemów, odczekaj bana i zapraszamy do gry. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...