Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Rezi_Fiqu28


Mentosiak

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick: ... Mentosiak
Nick osoby oskarżonej: ... Rezi_Fiqu28
Miejsce wydarzenia: ... Działka
Data i godzina wydarzenia: ... 20:50  22.03.2022
Opis sytuacji: ... Pewien delikwent o nazwie Rezi_Fiqu28 Postanowił ,,kulturalnie" (tak jak napisał) Mnie okraść z cennych przedmiotów.  Gram sobie z kolegami, nagle jakas osoba mi pisze zebym szybko poszedł na moją dzialke i zobaczyl kto to. Okazalo sie ze pewnien szczeniak (inaczej tego sie nie da ując) połasił sie na moje itemy jak reksio na szynke. Ponizej przedstawiam dowody. Prosiłbym o srogie ukaranie tego gracza, poniewaz ukradl okolo 1.5kk w itemkach. Jak widac na załączonych obrazkach, Koleżka sam sie przyznaje ze ukradl itemki pisząc ze ,,kulturalnie zabiera rzeczy".
Dowody: Screeny:

Dowody.png

Dowody.2.png

Edytowane przez Mentosiak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kamileq27 napisał:

Neutral 

Pojawiają się komunikaty, ze do działki dodajesz na własną odpowiedzialność 

Gracz kopal u mnie codziennie na bejcu i wydawal sie spoko pewnie zapomnialem dzieciaka usunac...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kulturalne zabieranie przedmiotów komuś z działki to wciąż kradzież. Sam Rezi_Fiqu28 się do tego przyznał na jednym z ss. Dodatkowo pisał do Mentosiaka, żeby poszedł na swoją działkę zobaczyć jak on mu te przedmioty zabiera ze skrzyń. Dlatego skargę akceptuję, a gracz zostanie ukarany zgodnie z taryfikatorem.

  • Thinking 1

 

120939505_388695128820850_7762642661662048347_n.png

 

 

Lewaki (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...