Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

czemuorasz


niewplnikXDD
Wiadomość dodana przez Marcinek,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ... czemuorasz
Nick Administratora, który banował: ... oldmancat
Kiedy to się stało?: ... 2 3 marzec
Opis sytuacji: ... wbiłem na serwa i zostalem sprawdzany gadalem na ts mialem w plikach gry cheaty dobra ban na 5 dni bez resetu wbijam po 3 dniach zobaczyc ile dokladnie zostalo i patrze ze mam bana od oldmancat na zawsze za "omijanie sestemu blokady" mimo ze zostalem sprawdzony a bana dostalem kontaktowalem sie z nia na pv a odp jaka dostalem to "czy to napewno ja dalam bana " niestety zaden admin mi nie mogl pomoc a na forum bylo odrzucane uwazam ze ban byl totalnie nie sluszny a na dodatek przez osobe ktorej juz w administracji nie ma licze na szybko odpowiedz wrazie watpliwosci moge wszysto jasniej i wyrazniej rozpisac
Screen bana: ...

16460783480803394014387587821645 (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Ban nadany prawidłowo, nie minęło stosunkowo dużo czasu od twojego bana. Zrobiłeś 3 konta po tym jak otrzymałeś bana dlatego odwołanie odrzucam, napisz apelacje za miesiąc wtedy pomyślimy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...