Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Ograniczenie na ilość wygranych eventów w tygodniu


eryter22

Wyróżnione odpowiedzi

Twój nick (z serwera): eryter22
Propozycja dotyczy (tytuł): Ograniczenie na ilość wygranych eventów w tygodniu.
Opis propozycji: Do napisania tej propozycji zostałem zainspirowany przez @Alicja, która zauważyła istotny problem na naszym serverze, czyli że te same osoby ciągle eventy wygrywają. Ciągle eventy wygrywają takie osoby jak Krychamiecz krisuniu zoorthekid itp tak jak to dzisiaj miało miejsce. Przydałoby się cos z tym zrobić żeby inni też mieli szanse. 
Dodatkowe SS'y: Brak

  • Superka 2
  • Like 1
  • Wrr 1
  • Nie ośmieszaj się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. 
My sami jako administratorzy czasami dziwnie się czujemy, dając punkty i nagrody ciągle tym samym osobom. Myślę, że wprowadzenie jakiegoś ograniczenia byłoby super sprawą, a inni gracze mieliby większe szanse na wygraną.

  • Superka 2
  • Haha 1
  • Thinking 1
  • Mrozi 2

 

 

sheeesh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. 

Dlaczego osoby, które po prostu lepiej grają mają tracić na tym? To trochę nie fair. To tak jakby ktoś na pvp miał seta 4/3 a druga osoba żelazną zbroje i administracja oczekiwałaby od pierwszej osoby, żeby zdjął seta. XD

  • Superka 1
  • Mrozi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak

Sam jako twórca kilku eventów w tygodniu rozdaję nagrody praktycznie jednym i tym samym osobom i jak wygra ktoś inny to aż na kanale głowowym na TS3 jest zachwyt z tego powodu nie raz, co reszta administracji może potwierdzić. 

18 godzin temu, AlixShuffle napisał:

Jeśli ktoś jest lepszy to czemu ma nie dostawać nagrody??


Dostanie nagrodę, ale taka blokadą umożliwi się, aby osoby które maja mniejsze zdolności również miały taka możliwość. W propozycji chodzi o blokadę tygodniowa, wiec jeżeli ktoś jest lepszy wygra tyle razy ile pozwoli mu zakres. Nie będzie to raczej blokada 1 wygranej na miesiąc. 
 

Myślę, ze jest to temat do zastanowienia i podjęcia jakiś kroków w tym kierunku, aby zmniejszyć ilość wygranych eventow przez jedych i tych samych graczy.

  • Superka 3
  • Like 1
  • Thinking 1
  • Mrozi 1

image.png.b7bfc30b280605c9e35cbc2e863fe916.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Oczywiście na tak 

Sam wygrywałem różne eventy i sam byłem świadkiem jak przechodziły je tylko 2 te same osoby 

Gracze mniej zdolni nie ogarniają np eventu spleef bo jest to dla nich nowość więc wygrywa jedna doświadczona osoba 

Np. Jak jest event parkour wygrywa przeważnie @KrychaMieczXDi @ZOORtheKID

Fajnie było z nimi poskakać i się trochę spocic "kto jest lepszy" oczywiście była w tym dobra zabawa ale uważam że jak mają wygrywać jedne i te same osoby to jest to trochę bez sensu😉

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • HeadAdmin
HeadAdmin

Podejmiemy odpowiednie kroki w tym kierunku na nową edycję, jest to temat do przemyślenia a sama propozycja, będzie dosyć ciężka do zrealizowania, żeby żaden z graczy nie czuł się wykluczony z rozgrywki na eventach.  

 

W jaki sposób zostanie to rozwiązane będziemy informować na nowej edycji.

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Propozycja została zaakceptowana!

W niedalekim czasie zostanie ona wprowadzona!

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...