Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

dominik585-odwołanie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ...dominik585
Nick Administratora, który banował: ... Kazociak
Kiedy to się stało?: ...7h temu 
Opis sytuacji: ...chciałbym odwołać się od bana na forum na 3 dni za offtopic 

Kazo postanowił dać mi ostrzeżenie które ma aż 50% a można max 20 więc to nie jest jakaś przesada? 

Wszedłem na forum po tygodniu nieobecności i napisałem kilka słów i od razu lecą procenty jak nic złego nie napisałem przynajmniej ja tak uważam 

Chciałbym żebyście zdjęli mi ostrzeżenia do 0 lub od 5-20 bo naprawdę 50% to lekka przesada 

"lekka kraksa można by rzec" 

I naprawdę moje wyzywanie administracji na tym dc było ukarane banem permanentnym na serwerze xd myślę że nie powinno być go wcale 

Każdy widzi co administracja i sam zarząd odwalają na serwerze xd 

Otóż wiem że zadarłem  z kazociakiem i teraz będę mieć przekichane na serwerze i ogólnie ale to już mniejsza xd 

 

Mam nadzieję że rozpatrzy to oldmancats bo kazociak od razu odrzuci 😕 

Proszę o sprawiedliwość na serwerze i na reszcie bo jest to żałosne 


Screen bana: ...

Screenshot_20220313_210527_com.android.chrome.jpg

Edytowane przez dominik585-odwołanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarząd jest upoważniony do wydawania kar, które przewyższają wartości opisane w Taryfikatorze po tym, jak uznają to za stosowne, tak też stało się w tym wypadku.

Edytowane przez Less_Than3

GIF briefcase vincent vega fumando - animated GIF on GIFER - by Frostsmasher

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...