Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

FAJFIKS_12_


FAJFIKS_12_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: FAJFIKS_12_
Nick Administratora, który banował:  xXOskar
Kiedy to się stało?: 5 marca h 18.00 
Opis sytuacji: Dostłem bana za x-ray bo kolega mi porzycł kase i  maił mu dac sztabkke netherytu i poszedłem kopac nethery i włonczyłem x-ray i sobie kopałe i nagle adm mnie tepna do waszego tam pomieszczenie i ja sie przyznłem i potem zrobiłe 10 multi kont i i pisłem ze nigdy mi nie dacie bana i potem xxoskar dał mi bana na ip. I bym chciał dostac un bana dla tego ze kupiłem dla siebie x2 Svipa kolorowy nik i x2 100 lvl. A dla kolegi vipa.  I  teraz wiem ze zle zrobiłem 
Screen bana:
 image.thumb.png.83480888c84165a85efc6c90057b9473.png

Edytowane przez FAJFIKS_12_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty włączyłes xray nikt ci nie kazal jakby tak to rozumiem administracja cie przeniosla do tamtego miejsca i dostales bana ponadto zrobiles multi konta co jest niezgodne z regulaminem ,a twoje wytłumaczenie na unbana:
"
I bym chciał dostac un bana dla tego ze kupiłem dla siebie x2 Svipa kolorowy nik i x2 100 lvl."
jakby to nie jest wytłumaczenie na to, stracileś to teraz masz nic nie poradze ;/ oskar słusznie dał bana 
ja jestem na nie 

 

 

0cc9f7ed-5260-4600-8bb3-485bc1a982a8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...