Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

kubek169

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ...kubek169
Nick Administratora, który banował: xKitka
Kiedy to się stało?: tydzień temu lub trochę dłużej
Opis sytuacji: Witam piszę ponownie ponieważ pierwsze swoje odwołanie skopiowałem od mojego znajomego z którym trzymam kontakt prywatny . Przechodzę do tematu acz kolwiek z powodu swojej nie świadomości która polega znaczeniu MK. Od kont gramy na tym serwerze czasem graliśmy razem i jest to raczej niemożliwe żebym grał w tym samym czasie na jednym IP.Logowanie nastąpiło w innym czasie w którym niemiałem dostępu do swojego sprzętu więc postanowiłem że zaloguje się na urządzeniu  znajomego który już dostał unbana .Bardzo proszę o odpowiedź.Podkreślam o moim karygodnym błędzie, ale w tym czasie niemiałem pojęcia o znaczeniu MK i gdybym wiedział wcześniej poinformował bym administracje . Wkładając swoj czas na serwerze i nawet o zakupie nie robiłbym MK bo było mi by szkoda utaconego konta i czasu .Mam nadzieję że osiągne swój dotychczasowy cel. Miłego dnia
Screen bana: ...

Zrzut ekranu (4).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...