Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

kubek169
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru oraz tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się odwołać do sytuacji która zaistniała uprzedniego tygodnia. Jest to sprawa na większą skalę. Chodzi o bany za rzekomo utwarzane multikonta. Jest to oczywiście pomówienie. Ban którego otrzymały 3 osoby zostały niesłusznie postawione. Przy logowaniu się jednego z dwóch moich znajomych na konto po pewnym czasie ja i ten właśnie znajomy dostaliśmy bany za multikonta (MK). Rzekomo postawione zarzuty może i były słuszne co do ip. Były ukazane jako multikonta z mojego ip. Nie zgłosiłem tego podczas logowania się mojego znajomego z mojego komputera na jego konto, ponieważ nie byłem świadomy tego że administracja musi zostać poinformowana.  Chciałbym wyjaśnić całą sytuację na TeamSpeaku, ponieważ posiadanie multikont jest niedozwolone a tworzenie drugiego konta jest bezsensownym pomysłem. Myślę że możliwe jest sprawdzenie założenia każdego konta po jego ip i po udowodnieniu że te konta nie są moimi multikontami, tylko kontami moich znajomych. Jeżeli mój pomysł jest bezsensowny lub nie jest rzetelną formą weryfikacji ip użytkownika, musicie zweryfikować tą sprawę według zasad które panują na serwerze.  Jeżeli cała sprawa wydaje się jasna to prosiłbym o rozpatrzenie mojego wniosku. Nie uznaję tego jako skargę, ponieważ nie jestem jakoś wielce zdenerwowany lub oburzony zaistniałą sytuacją, lecz posiadam wielki sentyment do mojego konta, i jest ono trochę warte. Dziękuje za wypełnianie swoich obowiązków związanych z pracą SMod'a.NICK: kubek169

obraz_2022-03-05_173417.png

image.png

Edytowane przez Less_Than3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie zastosowałeś wzoru tematu ani wzoru wątku co jest dość dużym minusem w pisaniu odwołań. 
Po drugie grając na serwerze powinieneś wiedzieć ze trzeba zgłaszać jeżeli ktoś inny się będzie logował na twoim IP ponieważ jest to traktowane jako MK. 
 

Jestem za odrzuceniem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę ze powinieneś się pierw postarać napisać odwołanie a potem to wstawiać a nie kopiować oko w oko odwołanie gracza które zostało zaakceptowane 

 

Jest to do odrzucenia i jest to też żałosne🤪🤪

I ss na dole żeby nie było XD 

Screenshot_20220305_192041_com.android.chrome.jpg

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...