Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

TotalnieNikt22


TotalnieNikt22

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Zbanowanego: TotalnieNikt22

Nick Administratora, Który Banował: xXOskar

Długość Bana: 10 Dni

Kiedy to się stało? : Wczoraj

Opis Sytuacji: Grałem sobie z kolegą, byłem na zw, gdy wróciłem to już miałem 4/10 minut do wejścia na ts3, pobierałem chyba z 5 minut, gdy już było 12/10 minut wszedłem na ts3 i nie wiedziałem co dalej, napisać w minecrafcie  do admina nie mogłem bo był czat zablokowany bo był event. jak miałem 14/10 minut to zauważyłem jak się zmienia nick na ts3 ale już dostałem bana . niewiem wogule dlaczego byłem sprawdzany skoro Admini widzą że nie mam żadnych Cheatów itp. na komputerze, a nawet nie mogłem dostać pomocy jak sie obsługuje ts3.

Screen Bana: 1623179884_Zrzutekranu(99).thumb.png.17034468aa47a08244893a963ede9f83.png

Edytowane przez TotalnieNikt22
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Tylko jakby Admin powiedział co jest nie tak a nie jeszcze się parszywie śmieje, wszystko było dobrze, ja zostałem sprawdzony (bez powodu) tylko dlatego że grałem z kolegą który miał x-raya w śmietniku na Komputerze i praktycznie za to bana dostałem. po drugie gdybym nawet zaczął pisać do Admina to i tak by było już po czasie i bym bana dostał

Edytowane przez TotalnieNikt22
  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
Napisano (edytowane)

Już tłumaczyłem ci ja, zeltraz i Alicja, dostałeś możliwość pisania na zablokowanym chacie nawet wysłałem ci z tego logi na tsie. Kłamiesz tutaj, że wchodziłeś na ts3, faktycznie wszedłeś, ale już po banie za brak współpracy. Przez całe 15 minut nie napisałeś ani słowa na /pomoc lub nawet na tym chacie do którego miałeś dostęp.

 

Dla mnie do odrzucenia.

Edytowane przez oskar
  • Superka 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem żadnej informacji że dostałem możliwość pisania na jakimś chacie w minecrafcie, po 2 moglibyście powiedzieć że można na /pomoc pisać a nie, bo lepiej milczeć żeby komuś banadać, skąd mogłem o tym wiedzieć jak pierwszy raz zostałem wezwany na ts3 itp. gram na tym serwerze 2 lata uczciwie, zamiast banować tych którzy hakują to wy musicie męczyć uczciwych graczy którzy grali przez miesiące żeby uzbierać na beacon.

 

Edytowane przez TotalnieNikt22
  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...