Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Hubert_Mine0r4f7


Hubert_Mine0r4f7
Wiadomość dodana przez jipsyy,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem bana bez podstawnie ponieważ miałem xraya w pobranych bo używałem go na serverze kolegi na realcrafcie do tego nie doszło ban jest bezpodstawny i dziwne troche że mój kolega TotalnieNikt22 był spardzaqny w tym samym momęcie co ja a razem legitnie sobei gralismy wiec ban nie sluszny

Zrzut ekranu 2022-03-04 144940.png

Edytowane przez jipsyy
  • Superka 1
  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- brak wzoru

- zła nazwa

- nie można cheatować 

- Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z jego przestrzegania.

Do odrzucenia

  • Superka 1

unknown.png

   EZ WIKA XD

unknown.png

SAD :((

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Hubert_Mine0r4f7 napisał:

moze ty bedziesz do odrzucenia bo posiadanie xraya w pobranych a w mc to duza rozniaca anucz sie czegos dziecko

13.4 Zakazuje się posiadania modyfikacji, które znacząco wpływają na indywidualny rozwój
rozgrywki.

13.5 Lista niedozwolonych, jak i dozwolonych modyfikacji znajduje się na Forum.
13.5.1 Lista jest na bieżąco aktualizowana i nie wymaga informowania Użytkowników o jej edycji.
13.6 Administrator wybiera metodę sprawdzania i może poprosić o korzystanie z pulpitu
Użytkownika. Gracz może nie wyrazić zgody na tę formę sprawdzania i to Administrator decyduje o
dalszym postępowaniu.
13.7 Gracz podczas sprawdzania posiada możliwość przyznania się do modyfikacji.
13.8 Jeżeli Gracz posiada/korzysta z niedozwolonych modyfikacji otrzymuje blokadę czasową na
serwerze.

13.8.1 Dodatkową karą jest usunięcie działki, wyzerowanie konta.
13.8.2 Jeżeli Gracz przyzna się za pierwszym razem, jedyną karą jest blokada czasowa
13.9 Zarząd Serwera ma prawo do zablokowania Gracza na zawsze, jeżeli Gracz notorycznie ułatwia
sobie rozgrywkę.
13.10 Zarząd Serwera może bez sprawdzania zablokować Gracza, jeżeli ma pewność co do
popełnionego czynu.

 

 

P O S I A D A -  wystarczy że masz tą modyfikację w pobranych.

 

Do odrzucenia ❤️ 

 

 

I tak na przyszłość,odwołanie powinno wyglądać tak (bo już wiele razy go nie użyłeś) :

 

 

Nick zbanowanego: 
Nick Administratora, który banował: 

Długość bana: 
Kiedy to się stało?:
Opis sytuacji: 
Screen bana: 

Edytowane przez ToshibaInu
  • Superka 1

co ja robię tu

 

1550629408_aaaea.png.a4830df593f3c98fc15322666a94e799.png.1ac1fccdbd596ecac4b39ac4409c60cf.pngtoshibainutoidol.png.cf9de0e582caee0b28e587fec600b122.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Hubert_Mine0r4f7 napisał:

ty tez do odwolania

 

Kto i do jakiego odwołania? 

 

(nie dawajcie mi offtopic plz XD)

 

A co do kupienia mózgu,nie dziękuje

 

Edytowane przez ToshibaInu

co ja robię tu

 

1550629408_aaaea.png.a4830df593f3c98fc15322666a94e799.png.1ac1fccdbd596ecac4b39ac4409c60cf.pngtoshibainutoidol.png.cf9de0e582caee0b28e587fec600b122.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałeś skargę na administracje z tego powodu że dostałeś bana? Trochę to żałosne bo jak sam wiesz posiadanie wspomagaczy do gry jest zabronione. Ten wątek nic nie wnosi i powinien zostać zamknięty i odwołanie odrzucone.

 

Na dodatek brak zastosowania wzoru.

 

Tak więc do odrzucenia

Edytowane przez feaccik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bezpodstawnie? Po pierwsze za samo posiadanie jest ban, więc już na tym etapie mogłam wydać Ci bana. Jednak @oskar udowodnił Ci, że wchodziłeś nie raz na nasz serwer z tym x-ray'em. Sam widziałeś, więc ja nie wiem, jaki ty masz problem. A najlepsze jest to, że chwilę po sprawdzaniu, przyszedłeś znowu na dyżurke na ts, po czym nas zwyzywałeś, twoje zachowanie było po prostu żałosne.

Do odrzucenia.

  • Superka 1

 

 

sheeesh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin
Napisano (edytowane)

Raczej nie ma tutaj nic czego nie mogę pokazać więc wstawie tutaj ss'a 🙂

 

Dodam tylko, że akurat na ss jest zakryte, ale był tam też xray z końca lutego albo początku marca. 

 

Do odrzucenia.

 

xray123.png

Edytowane przez oskar
  • Superka 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...