Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

dominik585


dominik585

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ...dominik585 

Nick Administratora, który banował: ...xXOskar 
Kiedy to się stało?: ...dzisiaj 

Opis sytuacji: ... Siema wszystkim dawno nie było mnie w dziale odwołań ale jeden administrator sobie coś ubzdurał

 

Więc tak 

Zarząd serwera zaczął przyjmować różne odwołania i różne inne więc się trochę zdenerwowałem ze wiadomo były przedstawione dowody jak ktoś coś robi więc no czemu unban halo? Im dajecie szanse a innym nie? To jest właśnie sprawiedliwość na serwerze 

Zacząłem wyzywać zarząd serwera na dc (nieoficjalny serwer RC/dc) 

Myślę że ban w dodatku PERMANENTNY jest nie na miejscu XD

Dajmy przykład Oskara zacznie mnie wyzywać na dc zgłaszam to do zarządu co powiecie? "dowody z dc nie mają miejsca na serwerze RC" (i dc to nie serwer XD) lub też nie można zgłosić gracza za obraze drugiego gracza bo co? To też nie jest serwer 

Więc moje małe pytanko waszym zdaniem administracja RC może wyzywać kogoś na dc z graczy a ja nie mogę wyzywać administracji? Bo myślę a nawet wiem że tak to wygląda XD 

I żeby nie było takiego czegoś że "o ale nikt Ci nie powiedział że administracja może wyzywać na dc" owszem ktoś powiedział XD (oczywiście z administracji) 

Więc ja chcę unbana bo jest to śmieszne że administracja może wyzywać graczy RC na dc a gracze administracji już nie może 

 

 

Tak samo co napisał Oskar że mnie zabije "w żartach XD" ja bym takie coś napisał i co? ban 2 tygodnie 

 

 

Myślę że to co napisałem na dc to moje zdanie co myślę o wszystkim i o wszystkich 

Więc ban tutaj jest niepotrzebny ze strony Oskara 

Pamiętajmy ze administracja RC zawsze jest niewinna ale gracze to tam już najgorsi 

 

 

Wiem że powinienem się rozpisać i w ogóle ale warto? Przedstawiłem wszystko krótko i na temat że bana nie powinno być na tym o to miejscu 

 

 

Pewnie zostanie to odrzucone ale no trudno płakać nie będę XD 

Screen bana: ...na dole 

Screenshot_20220228_175046.jpg

Edytowane przez dominik585
Coś poszło nie tak :o

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Ja odnoszę wrażenie, że akurat tutaj jest kompletnie na odwrót niż napisałeś w sensie, gracze zawsze są niewinni a jak Administracja wyda bana to już jest zła.

 

Poczekajmy na rozpatrzenie, pozdrawiam 🙂

  • Superka 4
  • Wrr 3
  • Nie ośmieszaj się 1
  • Mrozi 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak

Gdyby chodziło o obraze zwykłego gracza na dc to administracja by miała to w czterech literach, bo nie ma oficjalnego serwera dc RC więc imo śmieszne jest dawanie za obraze na dc. 

Pozdrawiam 

  • Superka 4
  • Nie ośmieszaj się 1
 

05.04.21r [*]

 

 

222.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Mati_not_sus napisał:

Jeśli obrażałeś adminów to ban zasłużony ale fakt że administracja tego servera to DNO

... 

Czyta się ze zrozumieniem🤪

Wyzywanie administracji było na dc

A nie ma oficjalnego serwera dc/RC więc za co miałby być ban? 

Rozumiem jakby był oficjalny serwer dc/RC to ban słuszny ale jak na razie go nie ma i myślę że nie będzie🤪

Edytowane przez dominik585
  • Superka 1
  • Nie ośmieszaj się 2

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już się pogodziłem że @Kazociakodrzuci odwołanie ale wystarczy napisać kilka słów i po sprawie

Wystarczy nie wiem 30minut? 

Nie sądziłem że będzie to zajmowało aż tydzień czasu na odpowiedź kazociaka😮

Nadal czekam i nie mogę się doczekać😂

 

IMG_20220313_002808.jpg

  • Nie ośmieszaj się 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie zaznaczę, że naprawdę niełatwo czytało się tę "wypowiedź".

Mimo, że discord, na którym zwyzywałeś Administrację, nie jest oficjalnym komunikatorem RealCraft'a, to uczęszcza tam wielu Graczy serwera, co powoduje, że automatycznie jest on w jakiś sposób sprzężony z serwerem. Dodatkowo warto zauważyć, że specjalnie, z premedytacją, zwyzywałeś Administrację tam, gdzie wiedziałeś, że do nas to trafi, a czułeś się bezkarny ;D Niestety, Twój chytry plan okazał się nieskuteczny :((

Zapewniam Cię też, że gdyby ktokolwiek z Administracji zwyzywał kogoś na discordzie, gdzie pełno jest naszych Graczy, otrzymałby za to stosowną karę.
 

W dniu 28.02.2022 o 18:06, dominik585 napisał:

Myślę że ban w dodatku PERMANENTNY jest nie na miejscu XD

A ja jestem przekonany, że - w zestawieniu z ogółem Twoich zachowań - taki ban jest jak najbardziej na miejscu!

 

W dniu 28.02.2022 o 18:06, dominik585 napisał:

no trudno płakać nie będę XD 

Wszyscy chyba obserwujemy co innego XD

Reasumując - odwołanie odrzucam.

  • Superka 2

It's strange what desire will make foolish people do...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Administracja zdecydowała, że w obecnych okolicznościach blokada jest jak najbardziej wydana prawidłowo.

Odczekaj karę i wracaj do gry!

  • Like 1

It's strange what desire will make foolish people do...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...