Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

xMr0wka

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: ... xMr0wka
Nick osoby oskarżonej: ... Xeees
Miejsce wydarzenia: ... Działki 
Data i godzina wydarzenia: ... Do teraz opis trzeba zobaczyć 
Opis sytuacji: ... Umówiliśmy się że złączymy działki okej potem napisałem mu że mam 2 głowy czarnego szkieleta on miał ponoć 2 potem napisał że miał jedną bo poprzedniego dnia sprzedał umowa była taka że miał mnie dodać do działki za chwilę ja go dodałem i wyrzuciłem bo on mnie nie dodał aż do tej pory cały czas pisał za chwilę / podsumowując dałem mu 2 czaszki ani mnie nie dodał na swoją działkę a becona jest na sierdoku jego działki który miał być po sierdoku jakby slam dla mnie trochę bo umowa będzie że będzie becon na sierdoku a tak łapie mi połowę działki a 2/3 becona to moje głowy / edit : zapozapomnialem dodać czemu mnie dodać nie chciał ponoć go okradne że skrzyń które ma koxy itp / napisałem mu że jest takie coś jak /skrzynka a on swoje i jeszcze dziś napisał że becon jest jego
Dowody: Wszystko jest w logach serwera jak pisaliśmy nie mam ss rozmów bo się resetuje codziennie o 5:40 gdzieś chyba

 

Edytowane przez Less_Than3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...