Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

pahno

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: erpetek
Nick Administratora, który banował: Alicjja
Kiedy to się stało?: w nocy 19 lutego
Opis sytuacji: biegałem po netherze razem z Charlieman5255 próbując odszukać bastion, stawiałem pod siebie bloki i skakałem po nich aby unikać bezpośredniego kontaktu z piaskiem dusz aby poruszać się nieco szybciej, nagle zostałem przeteleportowany do pokoju sprawdzania. wszedłem na teamspeak, admin zaczął mnie sprawdzać i po jakimś czasie naruszania mojej prywatności (naprawdę, co wy znajdziecie w moich dokumentach) w liście pobranych osoba sprawdzająca zauważyła, że 3 lutego pobrałem wurst. za to dostałem bana za "Cheaty [Wurst]" lecz nie używałem tego na tym serwerze i od dłuższego czasu miałem je usunięte z komputera (tak w ogóle to pierwszy raz na tej edycji zalogowałem się 8 lutego). chciałbym także wspomnieć że osoba sprawdzająca nigdy nie wchodziła w folder ".minecraft" więc nigdy nie było potwierdzenia że nadal je posiadam. uważam że powinienem dostać unban gdyż nigdy nie używałem wspomagaczy na serwerze i to jest nie fair. nawet jeśli, to nie potrzebuje żadnych wspomagaczy gdyż nigdy nie wychodze na pvp aby się bić z innymi graczami.
Screen bana: w załączniku, ss zrobiony wczoraj

a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałeś cheaty i je usunąłeś trzeba było je usunąć prawidłowo bez żadnych szczątków 

Pamiętaj że nie liczy się czy używasz czegoś na serwerze a czy masz to na komputerze 

Posiadanie czegokolwiek na komputerze jest karane banem jak w twoim przypadku 

Wursta zainstalowałeś 3 lutego a kiedy usunąłeś? Nawet "podobno" Alicja nie sprawdziła czy jest ten wurst nadal pobrany więc takie znalezienie w pobranych plikach jest wystarczającym dowodem na bana 

 

Do odrzucenia jeszcze tagów nie ma 

 

 

@Alicjadobra robota 😛

  • Superka 1

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, dominik585 napisał:

Jeśli miałeś cheaty i je usunąłeś trzeba było je usunąć prawidłowo bez żadnych szczątków 

Pamiętaj że nie liczy się czy używasz czegoś na serwerze a czy masz to na komputerze 

Posiadanie czegokolwiek na komputerze jest karane banem jak w twoim przypadku 

Wursta zainstalowałeś 3 lutego a kiedy usunąłeś? Nawet "podobno" Alicja nie sprawdziła czy jest ten wurst nadal pobrany więc takie znalezienie w pobranych plikach jest wystarczającym dowodem na bana 

 

Do odrzucenia jeszcze tagów nie ma 

 

 

@Alicjadobra robota 😛

ale ja tego nie miałem na komputerze tylko to było w przeglądarce napsiane że pobierałem. alicja sprawdzała mi pobrane i tam żadnego wursta nie było. jeśli znalezienie w pobranych plikach jest wystarczającym dowodem na bana to wg. twojej analogii znalezienie informacji ze to bylo kiedys pobrane nie jest wystarczajacym dowodem na bana 🤨

Edytowane przez pahno
  • Przytulas 1
  • Thinking 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...