Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

_StellarFox_


_StellarFox_
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru oraz tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ... _StellarFox_
Nick Administratora, który banował: ... Alicjja
Kiedy to się stało?: ... 20.02.2022
Opis sytuacji: ... Spokojnie sobie grałem i wpadłem na pomysł wystawiania rzeczy na aukcje co mają śmiesznie nazwany. Wystawiłem dwa przedmioty. Jeden: była to łódka nazwana "Tajtanik Liska" za 5$. Drugi: przedmiot był to szmaragd o nazwie "Serce oceanu" za 5$. W jakim momencie to było oszustwo jeśli ludzie na spawn czy na działkach oddają sobie itemy za darmo? Czy nazwa była nieodpowiednia? Gdzie jest to oszustwo??
Screen bana: ...

@odwolanie_Alcatraz96_ .... nie wiem jak zrobić odwołanie poprawne

 

234.PNG

Edytowane przez Less_Than3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Bartek napisał:

Nazwa była nieodpowiednia, i mogła zmylić potencjalnego kupującego. Niestety musisz odczekać karę, a ban nadany słusznie. Do odrzucenia

Chodzi o serce oceanu? Kompletnie zapomniałem, że jest taki przedmiot ... tym bardziej, że wcześniej wystawiałem łódkę o nazwie Tytanika ... z kontekstu można wywnioskować, że nie chciałem nikogo zmylić ... Czyli odwołanie ostateczne? Jakby śmieszne ....

  • Nie ośmieszaj się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do odrzucenia 

Brak tagów 

Zła nazwa odwołania 

Pewnie wystawiłeś dajmy przykład "kilof 5/3/3" nazwany "Super Kilof" i za takie coś mogłeś dostać bana bo jest to oszustwo powiedzmy nowych graczy

Nie wiem co ty tam wystawiłeś ale na górze dałem taki przykład 

IMG_20220206_172217.jpg

Zrzut_ekranu_2024-03-13_030426.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...