Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Adminek66


Mati_not_sus
Wiadomość dodana przez Less_Than3,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru oraz tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: ...Adminek66
Nick Administratora, który banował: ...Zeltraz
Kiedy to się stało?: ...19.02.2022 22:36
Opis sytuacji: ...gram se i nagle banik, prosze ja mam na tym koncie glowe piglina a mialem ją sprzedac koledze
Screen bana: ...obraz.thumb.png.963eb235bcaf5cca835c3dc8c41047a1.png

Edytowane przez Less_Than3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem więc @Zeltraz proszę rozwaz to jeszcze bo mam tam glowe którą mialem dac koledze a on sie prawie poplakal jak to uslyszal ze bana dostalem i jej nie dostanie więc @Zeltraz proszę usuń bana, bo co jest złego w nicku Adminek66 co jest w nim: niemiłego,obrazliwego,strasznego? to ban którego nie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj powinien jeszcze wlecieć ban za omijanie systemu blokad, bo zostałeś wcześniej zbanowany 2022-02-17 17:39 za obrazę administracji na czas kilku dni do 2022-02-21 17:39. A teraz grałeś na koncie Adminek66, które ma przegrane na serwerze tylko 4 minuty, też dodatkowo ciekawe jest, że znalazłeś w tak krótkim czasie głowę piglina oraz jakiegoś kolegę. I z tego co widzę to napisałeś też odwołanie z głównego konta 

Oba odwołania Do Odrzucenia i jako gratis perm na główne konto za omijanie systemu blokad.

Edytowane przez Zeltraz
  • Superka 4
  • Like 1

 

120939505_388695128820850_7762642661662048347_n.png

 

 

Lewaki (1).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz co @Zeltraz że jak obrażasz administracje to jedno, omijanie blokad to drugie, ale że admini obrażają graczy co wyraźnie widać w twojej wiadomości w której nie dość że mnie obrażasz i poniżasz sugerując że nie mam kolegów to jeszcze posądzasz mnie o cheaty za to ze dropneła mi głowa piglina. A poza tym nie mam jak zmienic nicku poniewaz na launcherze minecrafta na którym gram zmiana nicku to założenie nowego konta i zresetowanie wszystkich serverów multiplayer i singleplayer więc nie mam jak zmienić nicku i zatrzymać głowę Piglina więc akualnie tym banem pozbawiłeś mnie rzadkiej głowy. I jeszcze wróce do powodu bana którym według ciebie mój nick czyli Adminek66 prowokuje graczy do tego by do mnie pisali o pomoc co też jest absurdem ponieważ jeśli piszesz do administracji o pomoc to wpisujesz komende /pomoc i piszesz dalej a nie że piszesz /msg i szukasz kogoś kto nazywa się Adminek czy też np. Moderatorek2137 i za to dostałem też bana na zawsze na koncie z głową Piglina więc pozbawiłeś mnie 1 głowy do kolekcji. P.S. Proszę o dokładne wytłumaczenie na ile ten ban na {Adminek66} oraz co to Perm.

Pozdrawiam

  • Nie ośmieszaj się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...