Skocz do zawartości
Drogi Gościu. Nie jesteś zalogowany, bądź zarejestrowany na naszym forum, ale pomimo tego możesz tworzyć wątki i odpowiadać w tematach, z tym że wszystkie Twoje wiadomości będą musiały zostać ręcznie zatwierdzone przez Administratora. Z tego powodu zachęcamy Cię do założenia konta (bądź zalogowania), aby uniknąć tych ograniczeń.

Potworeekk


potworeekk
Wiadomość dodana przez jipsyy,

Otrzymujesz ostrzeżenie 5% za niezastosowanie wzoru lub tematu wątku.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick zbanowanego: Potworeekk
Nick Administratora, który banował: xXOskar
Kiedy to się stało?: 19.02.2022
Opis sytuacji: zostałem zbanowany za zmiane nicku z MrPotworek na Potworeekk niewiem dlaczego chyba nowy nick to niejest multikonto bo jakby tamto konto z tamtym nickem jakby chyba nieistnieje juz.mam nadzieje ze dostane unbana.
Screen bana: image.thumb.png.632ff066be5d239aa2773c54f6d9b97e.png

Edytowane przez jipsyy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • HeadAdmin
HeadAdmin

Jeżeli zmieniamy nick na inny i nie jest to początek edycji, należy to zgłosić na forum żeby potem nie było takich sytuacji. Zbanowałem wszystkie nicki które miały najmniej godzin. Jeżeli chcesz grać na nowym nicku wpisz to w tym dziale: 

Wtedy twoje konto stare zostanie zablokowane a nowe odblokowane.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zmieniamy nick na inny i nie jest to początek edycji, należy to zgłosić na forum żeby potem nie było takich sytuacji. Zbanowałem wszystkie nicki które miały najmniej godzin. Jeżeli chcesz grać na nowym nicku wpisz to w tym dziale: tak chce grac na     nicku Potworeekk

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...